bir lpg oykusu.astra f gsi(c20xe).

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker den çok memnunum eski arbamdada vardı buda atiker 3 arkadaşım adaha taktırdık hepside farklı mark araçlar atiker onların araçlarındada sorunsuz çalışıyor.
neden daha fazla para vereyimki makat tasarruf. tasarruf için taktırılan bi mekanizma nekadar ekonomik olursa tasarruf etmeye okadar çabuk başlıyosun.

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
bende yaklaşık 7000 km dir kullanıyorum, abim gibi yakın (hatta daha yakın) birine montajını yaptırdım, birçok firmanın bayisi yaşadığım şehirde ve ben çok memnunum. 4 adet olan bir parçası var lpg nin, onun birtanesini 2000cc lik motora göre olanından takıp montajını ona göre yaptı. araç benzindeymiş gibi ve öyle bir ayar verdiki 3000 devirden sonra araba sanki altımdan kayıp gidecekmiş gibi oluyor. ve 10 tl lik tüple 74 km yol gidiyor

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

ykcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagolun arkadaslar.2 depo bitti.ortalama yakıt 11 lt lpg.ve ankara trafiğinde keyifle basa basa.basa basa.bu arada ustamın ne demek istediğini biliyorum 2-3 depo sonra kalibrasyon ayarı yapacak onun için cagırdı diye tahmin ediyorum.yinede hafta sonu bi ugrayacam.biraz kaynatır takılırız diye dusunuyorum.buji kablolarım yaklasık 35.000 km yapmıs orjinal kablolar.

oguz_bio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun çok iyi bir karar vermişsiniz. 1000 km kadar sonra kontrol amaçlı beni de çağırmışlardı. Bilgisayara bağlayıp sorun varmı bakılıyor, şamandıranın ayarına falan bakılıyor.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güle güle kullanın yalnız bence sizin lpg sisteminiz değilde ustanız süper gibi

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende landi renzo var tık yok maşallah. ne arıza lambası yanıyor ne ayar bozuyor nede bi parçası bozuluyor. :)

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar tamam çok güzel. peki 99 model 1,2 motor otomatik bir corsaya lpg takmak mantıklı mı. araç sürekli şehir içi kullanılıyor ve bu haliyle şehir içi 100 km de 10 litre yakıyor. lpg caiz midir buna. ve böyle küçük motora zarar vermez mi yani lpg nin patlama ısısı falan.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar tamam çok güzel. peki 99 model 1,2 motor otomatik bir corsaya lpg takmak mantıklı mı. araç sürekli şehir içi kullanılıyor ve bu haliyle şehir içi 100 km de 10 litre yakıyor. lpg caiz midir buna. ve böyle küçük motora zarar vermez mi yani lpg nin patlama ısısı falan.

bence durma taktır hemen. motorun ufak ama yakıomuş yani. lpg nin düzgün ayarlandıktan sonra hiçbir zararı olmaz...