bir lpg oykusu.astra f gsi(c20xe).

ykcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar herkese gunaydın.gsi mle hergun 120-130 km yapıyordum.ama butce dolayısıyla pedalın altında yumurta varmıs gibi kullanıyordum.oyleki ankarayı bilen bilir istanbul yolundan hergun gelip giderken hacı muratlar bile bana sag cekip kafa buluyorlardı.bende sonunda bırak gururu falan taktır dedim.oyleya c20xe ye biniyosun ama devir 2500 u gecmiyo ne anklamı kaldı?cok sevdiğim ve oldukca iyi tanıdığım bi lpg servisinde solugu aldım.ustaya ne takıcaz dedim?(bu servis prins brc omvl ve atikerin yetkili bayisi.)ustanın yuzunde pis bi sırıtma eyvah dedim prins ve 2500 ytl yandım.adam ban atiker demezmi gozum ısıldamıs.ya usta olurmu nasıl olur?sen karısma git bi buji kablosu al gel bırak arabayı yarın oglen gel.sorunun olursa sokecem ve istediğin markayı bedava takacam.eyvallah dedik.ertesi gun geldim arabayı aldım.varmı problem?usta ben dedi pek begenmedim.sanki hafif silkeleme var.bos zamanında gel bakacam.arabaya atladım korkarak.gaza biraz yuklendim allah allah sanki cekişi eskisinden iyi.alt devirler ust devirler hiçbi problem yok inanamadım.motor lambasıymıs silkelemeymiş sabah calısmazmıs onlar ne ya.hiçbişey yok.1 haftadır biniyorum.acayip memnunum.yani cok uzattım belki ama ustamın soylediği birseye inandım opellere en iyi uyum atikerde cunku opeller için ozel yazılımı var.ama herkese tavsiyem bu işi gercekten bilen birine yaptırmanız.lpg kitinden daha onemli bisey varsa montaj.oyleki usta lpg yi baglarken tum arabalara kullandıgı 6 lık bakır boru yerine benimkine 8 lik takmıs neden dedim oda benim işim sen karısma bu araca boyle dedi.allah razı olsun beni cok mutlu etti.herkese tavsiye ediyorum.supheleri bırakıp taktırın iyi bi yerde lpg yi ve doya doya binin araclarınıza.herkese selamlar.

Şenol Tırak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de 10 taksit 990 liraya atiker taktırdım. 1500km yol yaptım. çekiştebir sorun yok, çok memnunum. km'de 12 kuruş yakıyor...

emregsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun bende yıllardır kullanıyorum çok çeşitli arabalarda en ufak bir sıkıntı yaşamadım ve kullandığım araçlarda hep performasnlı arabalar kulaktan dolma bilgileri ve gururu bir kenara bırakmak lazım buyurduğunuz gibi.

ykcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen oyle emre gsi valla odumu kopardılar benim.ama hiçde korkuldugu gibi diilmiş

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar herkese gunaydın.gsi mle hergun 120-130 km yapıyordum.ama butce dolayısıyla pedalın altında yumurta varmıs gibi kullanıyordum.oyleki ankarayı bilen bilir istanbul yolundan hergun gelip giderken hacı muratlar bile bana sag cekip kafa buluyorlardı.bende sonunda bırak gururu falan taktır dedim.oyleya c20xe ye biniyosun ama devir 2500 u gecmiyo ne anklamı kaldı?cok sevdiğim ve oldukca iyi tanıdığım bi lpg servisinde solugu aldım.ustaya ne takıcaz dedim?(bu servis prins brc omvl ve atikerin yetkili bayisi.)ustanın yuzunde pis bi sırıtma eyvah dedim prins ve 2500 ytl yandım.adam ban atiker demezmi gozum ısıldamıs.ya usta olurmu nasıl olur?sen karısma git bi buji kablosu al gel bırak arabayı yarın oglen gel.sorunun olursa sokecem ve istediğin markayı bedava takacam.eyvallah dedik.ertesi gun geldim arabayı aldım.varmı problem?usta ben dedi pek begenmedim.sanki hafif silkeleme var.bos zamanında gel bakacam.arabaya atladım korkarak.gaza biraz yuklendim allah allah sanki cekişi eskisinden iyi.alt devirler ust devirler hiçbi problem yok inanamadım.motor lambasıymıs silkelemeymiş sabah calısmazmıs onlar ne ya.hiçbişey yok.1 haftadır biniyorum.acayip memnunum.yani cok uzattım belki ama ustamın soylediği birseye inandım opellere en iyi uyum atikerde cunku opeller için ozel yazılımı var.ama herkese tavsiyem bu işi gercekten bilen birine yaptırmanız.lpg kitinden daha onemli bisey varsa montaj.oyleki usta lpg yi baglarken tum arabalara kullandıgı 6 lık bakır boru yerine benimkine 8 lik takmıs neden dedim oda benim işim sen karısma bu araca boyle dedi.allah razı olsun beni cok mutlu etti.herkese tavsiye ediyorum.supheleri bırakıp taktırın iyi bi yerde lpg yi ve doya doya binin araclarınıza.herkese selamlar.
Usta beğenmedim gel bakalım demişya bi gösterin derim.ilk başta sorunsuz olurda sonra sıkıntı yaratabilir.

birde buji kablosunu ne marka ve kaça aldınız, bujileri değiştirdinizmi orjinal bujilerimi var?

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kazazsız belasız binersiniz inşallah

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araca 6 lık normal boru takmışlar şimdi araba 5500 devirde benzine geçior lpg yi motora yetiştiremediği için. hayırlı olsun ustan boru işini iyi düşünmüş...

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede atiker var. doğru söylüyosun süper valla . allah nazardan saklasın .bide şu an (lpg litresi 1.72. 12/02/2009 )ne yakıyo.sölersen. hayırlı olsun.

007birol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tartarini taktırdım 30000 km oldu, benzinden farkı yok vectra da.. daha öncede vectra b tartarini taktirmişdim, kac usta gördüyse 'yaw lpg takılı olduğunu farketmedik' dediler.. toplam 70000 km yol yaptim.. cok memnunum