Bir kez daha akü ve tasarruf mod

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bir kez daha akü ve tasarruf mod

Bugün aracı almaya gittim 2 kez test ettiklerini söylediler ve aküde bir problem yok dediler hala şu aküyü değiştirmenin yolunu bulamadım cihaz değiştir kodu vermemiş ilginç gene eminim bu akü biticek gibime geliyor o zaman iyimser tavrım ortadan kalkar. Tasarruf modunu arkadaşlar aktif ve devre dışı bırakmak için işlemleri dörtlüler açık şekilde yapmamız gerekiyormuş bunun bilgisinide vereyim sizlere.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yunusևelebi link' Alıntı:
Bugün aracı almaya gittim 2 kez test ettiklerini söylediler ve aküde bir problem yok dediler hala şu aküyü değiştirmenin yolunu bulamadım cihaz değiştir kodu vermemiş ilginç gene eminim bu akü biticek gibime geliyor o zaman iyimser tavrım ortadan kalkar. Tasarruf modunu arkadaşlar aktif ve devre dışı bırakmak için işlemleri dörtlüler açık şekilde yapmamız gerekiyormuş bunun bilgisinide vereyim sizlere.

Bugün park halindeyken dvd izliyordum birden ekranda tasarruf modu açık vb birşey yazdı, ben bunun için özel herhangi işlem yapmamıştım sanki araba bu muhabbeti duymuş da gösteriş yapmak istermiş gibi  general__p

Sonra kontağı 20sn çevrili tuttum ama değişen birşey olmadı.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
60lık akülerde sıkıntı yok bildiğim kadarıyla.50likler kaldırmıyor bu arabayı.
aynen oyle
Aku degismeden bu sorun hallolmaz 50 amper kullanan tum araclarda ayni problem var

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bugün park halindeyken dvd izliyordum birden ekranda tasarruf modu açık vb birşey yazdı, ben bunun için özel herhangi işlem yapmamıştım sanki araba bu muhabbeti duymuş da gösteriş yapmak istermiş gibi  general__p

Dikkat edin araç çalışmazken öyle videolara fazla bakınmayın derim çok çabuk aküyü tüketebiliyor benim ilk akü arızamda güç tasarrufu ikazı vermişti.. Bu arada aracı çalışır haldeyken o işlemi yapmanız gerekiyor vede dörtlüleri yakın.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:

Sizinki baska bir durum akunun bitmeye yakin oldugunu soyllemek amacli uyariyor ozel birsey yapmadan kontak kapaliyken muzik dinleyen herkes gorebilir bunu arac calistirmadan kullanmaua devam edince de aku bitiyor.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Akünün sıkıntı çıkarması için illaki 50 A olması gerekmiyor. Benim 75 A lik akü de değişti. Bazı parti aküler sıkıntılı, akım kapasitesinden bağımsız olarak.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
tasarruf moduyla uğraşma direk değişim iste ben değiştirene kadar 10 kere bitti nerdeyse ertesi gün bile bitiyordu değiştikten sonra 2 hafta bile bıraktım sorunsuzca çalıştı. en sinir bozucu kısmı ise 1. yıldan sonra asistanın gelip dışarda 160-170 liraya satılan aküye takviye yapmak için 100 lira istemesi.
+1000

Superior

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimde Nisanda aldığım aracın aküsü boşaldı. Geçen salı yaklaşık 8 gün önce bindiğim araca dün bir yere gitmek için bindiğimde elektrik geldi ama marş basmadı. 2 saat sonra tekrar deneğimde bu sefer yavaş yavaş aracımın elektrik gelen tüm aksamları söndü. elektronik park freni olduğu için el freninide indirimedim. Garajıma kafalama girdiğimde bir araç getirip takviye yapamadım. Kars Kağızmanda oturduğum için çekici yollayabiliriz dediler. Bir mantığı yoktu bende seyyan akü bulup takviye yaptım. kabloları sökerken çat dedi ve her iki kısa farmda söndü. ekranda da sağ ve sol kısa hüzme arıza gösteriyor. Bunun için Erzurum' u gitsem mi yoksa bir elektirikçi halledebilir mi?

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesinlikle servisine gidin arıza ışığı yaktıysa araç ve tekrar yükleme yaptığınız için diğer aksamlardada sıkıntı olabiliyor c.c vs vs gibi.Hiç sorun olmaması ve en doğru teşhis için en kısa zamanda servisinize başvurunuz nolur nolmaz elektrikçi halletse bile sorun çıkabilir.

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Superior link' Alıntı:
Benimde Nisanda aldığım aracın aküsü boşaldı. Geçen salı yaklaşık 8 gün önce bindiğim araca dün bir yere gitmek için bindiğimde elektrik geldi ama marş basmadı. 2 saat sonra tekrar deneğimde bu sefer yavaş yavaş aracımın elektrik gelen tüm aksamları söndü. elektronik park freni olduğu için el freninide indirimedim. Garajıma kafalama girdiğimde bir araç getirip takviye yapamadım. Kars Kağızmanda oturduğum için çekici yollayabiliriz dediler. Bir mantığı yoktu bende seyyan akü bulup takviye yaptım. kabloları sökerken çat dedi ve her iki kısa farmda söndü. ekranda da sağ ve sol kısa hüzme arıza gösteriyor. Bunun için Erzurum' u gitsem mi yoksa bir elektirikçi halledebilir mi?

Takviye kablolarını doğru bağladığınıza eminmisiniz + kutup + ya - kutup - ye olarak bu tarz sıkıntılar yanlış bağlamadan meydana gelebiliyor ve çözümü pahalıya mal olabiliyor