Bir Jandarma'nın gözünden Modifiye

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen de uzakdoğuda askerlik yapmışsın bak işte ne güzel :D :D :D... Ne yapacaksın dağda... Ben iki yıldır çıkıyorum bi hayrını görmedim :D :D :D

siz askerliği meslek edinmişsiniz parasıyla yapıyosunuz bizse vatan borcu peygamber ocağı diyerek geliyoruz askere (sakın yanlış anlamayın sizin par aiçin vatan koruduğunuzda bahsetmiyorum vatanınızı sevmeseniz bu mesleği hiç yapmazsınız zaten) dağda üç beş tane şerefsize kurşun çıkmak belkide canını alabilmek benim için çok büyük bi onur ve gururdur o şekilde askerliğini yapmış olanlara hep saygı duymuşumdur. komandoydum bende elendim salakca bi durumdan ötürü samimi arkadaşlarım hakkari otlucaya düştü hepsi dağda yaptı bende karsta ağladılar sarılarak birbirlerine ayrılmicaz yine beraberiz die bende üzüntüden tutamadım kendimi

muzozko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Komutanlarıma ve herkeze slmlar. Ben Şırnak-Beytüşşebapta görev yapıyorum. Uzman Jandarma'yım .Bende zevkinden mağrum düşenlerdenim benim araçta garajda yatıo çok gücüme gidiyor vallahi. Belki konu ile ilgili belki ilgisiz, Kimisi hoşlanmayabilir ama kısa bir süre önce başımdan geçen bi olay var; Geçenlerde izinde bi trafik polisine denk geldim işte Kırşehirde, aracımın bagajına kolon taktırıyordum oda sanırım bişe alacaktı ordan geldi. Slm verdim işte görevimi söyledim biraz muhabbet ettik. Kendisi mardinde görev yapmışız ve o tarafın insanlarından o kadar bunalmış ki dediği kelime şuydu; ' Mardınde olsa bu ilerde bekler çevirirdim :) ama memleketim insanı gezsin, tozsun tabi ' açıkcası acaip tuttum ben adamı, gerçekten buralarda görev yapan kolluk görevlileri ne kadar modifiye tutkunu olmasada memleketim insanlarının kıymetinide daha iyi anlıyor ! Allah kısmet ederse bende tayinciyim bu sene :)

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
( Bir konu başlığı altındaki tartışmada bir arkadaşımızın Jandarma'nın asık suratlı insanlardan oluştuğunu ama benim bir önceki yazımla bu tabuyu yıktığını söylediğine dair yazdığım mesajı farklı bi başlıkta paylaşmak istedim. Gökhann isimli arkadaşımıza ayrıca teşekkür ediyorum. )

estağfirullah.yiğidi öldür hakkını yeme demişler. bizde öyle yaptık. hayırlı görevler.

Heavenguardian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Komutanlarıma ve herkeze slmlar. Ben Şırnak-Beytüşşebapta görev yapıyorum. Uzman Jandarma'yım .Bende zevkinden mağrum düşenlerdenim benim araçta garajda yatıo çok gücüme gidiyor vallahi. Belki konu ile ilgili belki ilgisiz, Kimisi hoşlanmayabilir ama kısa bir süre önce başımdan geçen bi olay var; Geçenlerde izinde bi trafik polisine denk geldim işte Kırşehirde, aracımın bagajına kolon taktırıyordum oda sanırım bişe alacaktı ordan geldi. Slm verdim işte görevimi söyledim biraz muhabbet ettik. Kendisi mardinde görev yapmışız ve o tarafın insanlarından o kadar bunalmış ki dediği kelime şuydu; ' Mardınde olsa bu ilerde bekler çevirirdim :) ama memleketim insanı gezsin, tozsun tabi ' açıkcası acaip tuttum ben adamı, gerçekten buralarda görev yapan kolluk görevlileri ne kadar modifiye tutkunu olmasada memleketim insanlarının kıymetinide daha iyi anlıyor ! Allah kısmet ederse bende tayinciyim bu sene :)

Vay bir kardeşimiz daha denk geldi. Hem de çok yakınlardan. Ben de Uludere'deyim. Bir de Hemşeriyiz galiba. Ben de Ankara'lıyım. msn adresim emrehanaltinors@hotmail.com. Eklersen çok sevinirim. Muhabbet ederiz.. Denk gelirse görüşürüz Ankara'da :) Bekliyorum eklemeni... Şimdi dağa çıkıyorum :D :D :D Görüşmek üzere...

Heavenguardian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
estağfirullah.yiğidi öldür hakkını yeme demişler. bizde öyle yaptık. hayırlı görevler.

O senin Yiğitliğin Gökhan kardeş. :) :) Biz de olanı söyledik, dışına çıkmadık. Hala yeni üye yazıyor fotoğrafımın altında ama galiba çok güzel arkadaşlıklar edineceğim buradan çaylak olarak :) :) Msn adresimi sen de eklersen sevinirim. Arada yazışırız arabalar hakkında, fikir danışırız...

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O senin Yiğitliğin Gökhan kardeş. :) :) Biz de olanı söyledik, dışına çıkmadık. Hala yeni üye yazıyor fotoğrafımın altında ama galiba çok güzel arkadaşlıklar edineceğim buradan çaylak olarak :) :) Msn adresimi sen de eklersen sevinirim. Arada yazışırız arabalar hakkında, fikir danışırız...

tamamdır ekledim. sen buraya msj yazarsan burdaki rütbende artar:) yani ismin altında yazan yeni yazısından kurtulursun.:)

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opelim netin en kıdemli askeri benim herhalde :)

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rütbe kıdem muhabbetleri dönüyo çayda dem opelimde kıdem :D