Binmeye korkuyorum satmalımıyım sizce ?????

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soğutmayın kendinizi siz kafanızda kurmuşsunuz aracınıza güvenin opel demiycem alman araçları bakımları tam olduğu sürece kolay kolay yolda bırakmaz.. bırakırsa inanın önceki sahibi yada siz bir şeyleri bakımda eksik yapmış yada değiştirmemişsinizdir birde öyle resmi servislerede fazla güvenmeyin resmi servisden çok çok daha iyi özel servisler var ve çok daha mmakul fiyatlara yapıyorlar..

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazin ortasinda arabamiz calindi reno broadway inanirmisiniz renolardan ve gri renkli arabalardan sogudum... bizim rahmetli broadway gri renkteydide... bilmem anlatabildimmi... insanin icine bikere sogukluk dustumu bida zor cikar

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra B ise sat gitsin...Bende A kasa var ve 20 yıllı ustam ,A kasalar sahibini B kasalar tamircisini mutlu eder der...Avrupada da opelin imajını çizdiren araç..

Aynı karlofca anlaşması gibi vectra b den sonra opel düzen tutmadı kızarsanız kızın

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra B ise sat gitsin...Bende A kasa var ve 20 yıllı ustam ,A kasalar sahibini B kasalar tamircisini mutlu eder der...Avrupada da opelin imajını çizdiren araç..

Aynı karlofca anlaşması gibi vectra b den sonra opel düzen tutmadı kızarsanız kızın

ben şahsen kızmam sadece gülerim :D