Binmeye korkuyorum satmalımıyım sizce ?????

cenkerden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 97 vectra b aut. aracımı cok seviyorum.son bir ay içinde bütün aksilikler beni buldu.köpeğe çarptım 1500 tl masraf,servisten çıkardım bir gün sonra şanzuman arızası 2300 tl,şimdi garajda duruyor araba binmiyorum ha şimdi bişey olucak ha birazdan bişey olucak die.vazgeçmekte istemiyorum.napıcam bilemiyorum?????

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 tekerin üstünde gidiyoruz...malesef başımıza gelen şeyler bunlar...kiminin başına ard arda gelir kimine hiç gelmez...kader kısmet diyelim...böyle oldu diye arabaya küsmeyin bence...hayırlısı neyse o olsun...

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satın kurtulun bır kere böyle dusundukden sonra bır daha ınsan sıcak bakamıyor arabaya :(

cenkerden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla çok kötü sogudum,çektim kullanmıyorum,bi alıcısı çıkmıştı arıza açmadan once satmamıstım,kısmet banaymıs arkadaslar fene ustelıyor sat dıe ama,hala kıyamıyorum.yetkili serviste açık hesabım var yetişemiorum artık arızaların masrafına.bir tek motor rektefiyesi kaldı onuda yaptırırsam araba sıfırlanacak.

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı yenimi aldınız sanırım önceki sahibi çok hor kullanmış.. köpeğe çarpma işi tamamen kısmet kader yazıda varmış onu dert yapmayın şanzıman üzücü olmuş ama şanzımandan başka bir problemi yoksa 2500 tl den sanırım çok çok daha ucuza halledebilirsiniz sanayide..

bunun dışında bir sorunu yoksa bence yaptırın binin hiç öyle gözünüzde büyütmeyin çıkıcağı varmış çıkmış zaten o halde satsanız o arızayı fiyattan düşüceksiniz.. arabanızıda gerçekden yürekden seviyorsanız başkalarının dediğinide bırakın yaptırın sürün derim birde kan akıtın ben inanırım öyle şeylere milletin arkadaşlarınızın göz yapmış nazar etmiş olabilir.. inançlı biriysenizz bir kan akıtın ...

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, Hayırlısı. İçine kurt düşmesin. Sadece aksilik.

onder83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim ilk arabamdı 97 vectra gl..hani işin içine giremeyince bilmez ya insan yaklaşık 600 liralık masraf ettik ilk alırken uzun süre binersin dediler sineye çektim.sonra araba yok kontaktı yok müşürdü yok bilmem ne habire masraf çıkarıyo.o kadar soğudum ki bunun sonu gelmeyecek dedim.derken bi uzun yol yaptım 17 saat.ondan beridir de 3 ayı geçti ne sanayi gördü ne bişey.geçen bakıma götürdüm usta her şey yolunda sıkıntı yok dedi.
tüp attırdım sonra vizeye soktuk vizeden de geçti sadce el freninde sıkıntı vardı onu da hallettik.yani araç bu anladım bi çıkarır bi çıkarmaz alışacaksın.kimisi ayda 2 bin lira harcatır daha da harcatmaz kimisi her ay 200 harcatır aynı hesaba gelir.ama şanzuman otomatikmiydi de bu kadar pahalıya yaptırdınız orasını anlayamadım işte:confused:

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı yenimi aldınız sanırım önceki sahibi çok hor kullanmış.. köpeğe çarpma işi tamamen kısmet kader yazıda varmış onu dert yapmayın şanzıman üzücü olmuş ama şanzımandan başka bir problemi yoksa 2500 tl den sanırım çok çok daha ucuza halledebilirsiniz sanayide..

bunun dışında bir sorunu yoksa bence yaptırın binin hiç öyle gözünüzde büyütmeyin çıkıcağı varmış çıkmış zaten o halde satsanız o arızayı fiyattan düşüceksiniz.. arabanızıda gerçekden yürekden seviyorsanız başkalarının dediğinide bırakın yaptırın sürün derim birde kan akıtın ben inanırım öyle şeylere milletin arkadaşlarınızın göz yapmış nazar etmiş olabilir.. inançlı biriysenizz bir kan akıtın ...

Aynı şekilde arkadaşa katılıyorum. Hesapta olmayan şeyler bunlar insanın başında gelebiliyor maalesef. Başka bir araba alsanız, olmasını istemem tabi, ya onunda balına bir şey gelir mi diye düşünebilirsiniz. Sonuçta makine bunlar. En kısa zamanda bende kısmetse adak kesmeyi düşünüyorum, isterseniz sizde düşünün. Tabi herşeyden önce tedbirini almak koşuluyla yoksa ben adak adadım bir şey olmaz düşüncesiyle değil :)

cenkerden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yolda kalma korkusu soguttu beni arabadan,mesela bugun pazar güzel bir plan yapıosun cıkıosun yola bi bakmıssın yolda kaldın işte o zaman arabayı yakmak gelito içimden.birde yetkili servisten başka bir yere götürmem arabayı,bakımlıda yemem içmem eksıklerini tamamları,evli degilim ama bu araba cocugum oldu hiç bişeyini eksik etmem.hayırlısı diyelim kısmet böleymiş.