Bilgisayar açılmadan kapanıyor

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgisayar olmamış hocam chipset atıldı en son ekran çizik çiZik vermiş adam 100 lira eder diyo moralim bozuldu

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HDD deki bilgileri uygun bir kablo vasıtası ile başka bir bilgisayara takarak alabilirsiniz. İşletim sisteminizi bilmiyorum ama windows 7 veya öncesi kurulu ise ve windows şifresi var ise o zaman bir adet linux live (USB veya CD) yardımı ile HDD ye ulaşıp bütün dosyalarınızı ortalama 5 ila 10 dakika içinde alabilirsiniz.

Ben şirket bilgisayarlarında bu yöntemi kullanıyorum. Bilgisayar sahibi ortalarda olmadığında veya şifresini söylemediğinde..:D Windows 8 ve sonrasında alınabiliyor mu bilmiyorum.

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HDD deki bilgileri uygun bir kablo vasıtası ile başka bir bilgisayara takarak alabilirsiniz. İşletim sisteminizi bilmiyorum ama windows 7 veya öncesi kurulu ise ve windows şifresi var ise o zaman bir adet linux live (USB veya CD) yardımı ile HDD ye ulaşıp bütün dosyalarınızı ortalama 5 ila 10 dakika içinde alabilirsiniz.

Ben şirket bilgisayarlarında bu yöntemi kullanıyorum. Bilgisayar sahibi ortalarda olmadığında veya şifresini söylemediğinde..:D Windows 8 ve sonrasında alınabiliyor mu bilmiyorum.
Windows 7 hocam ama şifresi yok malesef başka bilgisayara takip alacağım bakalım başka bi yere daha gosterecegim bilgisayarı

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıkmanın ne kadar gideceğinin garantisi yok. Bir hafta sonra patlamaya cağının garantisini kimse veremez. Verse de veren kişi samimi değildir..:D En azından bence...:D

4 yılı devirmiş. Bilgileri alıp yeni bir şeyler bakmakta fayda var. 4 yıl bilgisayar için uzun bir süre. Gerçi şu aralar fiyatlarda çok uçuk genelde.

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıkmanın ne kadar gideceğinin garantisi yok. Bir hafta sonra patlamaya cağının garantisini kimse veremez. Verse de veren kişi samimi değildir..:D En azından bence...:D

4 yılı devirmiş. Bilgileri alıp yeni bir şeyler bakmakta fayda var. 4 yıl bilgisayar için uzun bir süre. Gerçi şu aralar fiyatlarda çok uçuk genelde.
Haklisiniz ama bu seneyi çıkarmam lazim bakalım bi yere daha göstereceğim

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
adamda makine var mı yoksa çipi elde mi yaptı.ankaradayım istersen yolla bende çip makinesi var çok hasar vermedilierse ben yapabilirim

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamda makine var mı yoksa çipi elde mi yaptı.ankaradayım istersen yolla bende çip makinesi var çok hasar vermedilierse ben yapabilirim
Anladım valla bilmiyorum ki neyle yaptılar ama açılırken bilgisayar hafif renkliydi pembemsi yazılar düzelir mi diyorsunuz duruma göre adres nere hocam sizin meslek mi bu

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
evet bilgisayarcıyım ankaradayım.çok mahvetmemişlerse düzeltebilirim inşallah