bilgi veriirmisiniz...

frkyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bişi soracaktım.direksiyonumda ağırlaşma varr hidrolik olmasına rağmen.hidrolik direksiyon kuş gibi olması lazımm değilmi.rot balans ayarımı bozuk acaba.yoksa tekerlerimi kontrol ettireyim napacamm.bilgilendirirmisiniz.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş lastıklerden yapar genelde. cunkı hıdrolık pompasının genel olarak belırlı sorunları vardır ya tam bozulur yag atar, yada ses yapar, yada cok yumusaktır.. ancak agırlasma gıbı bı durum olmaz. yanı motor calısmazken kı gıbı sert degıl herhalde??? eger az sertse lastıklerın havalarını kontrol et

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
kardeş lastıklerden yapar genelde. cunkı hıdrolık pompasının genel olarak belırlı sorunları vardır ya tam bozulur yag atar, yada ses yapar, yada cok yumusaktır.. ancak agırlasma gıbı bı durum olmaz. yanı motor calısmazken kı gıbı sert degıl herhalde??? eger az sertse lastıklerın havalarını kontrol et
arkadaşım lastiklerle pek alakası olmaz sen direksiyon yağını kontrol et ve normal araç durduğu yerde gaza bas deviri yükselt ve dşreksiyonu sağ sol yap eğer hafifliyosa aküdendir çünkü direksiyon powerine yeterli elektirik gelmezse yapar bunu
ÖZ-KAL OPEL.......

mustafa_sahin_93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastiklerdende yapabilir.yağınada bak bi ordanda yapabilir.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
özkal' Alıntı:
arkadaşım lastiklerle pek alakası olmaz sen direksiyon yağını kontrol et ve normal araç durduğu yerde gaza bas deviri yükselt ve dşreksiyonu sağ sol yap eğer hafifliyosa aküdendir çünkü direksiyon powerine yeterli elektirik gelmezse yapar bunu
ÖZ-KAL OPEL.......
slm pompa manuel arkadaşımm elektrikli değil lütfen doğru bilgi verelim araç 1997 model .

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxim' Alıntı:
97 model doğrudur onların direksiyonu biraz ağır bendede vardı o sorun sattım kurtuldum

Eğer olağan bir problemse sağa sol yerine servise götürmen daha mantıklı olur.

Lastik
RotBalans
Direksyon Kendisinden

kaynaklı sorunları olabilir..

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
bende de 98 i var ama bu modellerde böyle ağır biraz direksiyon,hidrolik demeye bin şahit lazım...

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kol kası yapar :D şaka tabii aynı sorun ben de var.99 model vectra (power) arızalı olabilir dediler(aklımda öyle kalmış).Hala o şekilde biniyorum..Acayip kas yaptırıyor kollarda..:) :D