Bilgi:Kasko kırık farınızı,sis farınızı,stop lambanızı ücretsiz değiştiriyor

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her kaskoda var mı bilmiyorum ama Groupama'da böyle birşeyin olduğunu okudum.Sis farım kırıktı 2 senedir,hep öyle gezdim.
Keşke önceki kaskolarıma sorsaydım.Hasarsızlık bozulmuyor.En kısa zamanda değiştireceğim.
Bilmeyen arkadaşlara duyurulur.

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim sağ farım kırık değilde sarardı soldu acaba değiştirirlerimiydi groupama lı olsaydım :D

Anadolu sigortada olsa keşke ama araştıracağım.. saolsın bilgi için

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hatırlattığınız için teşekkürler.Önemli olan hasar tutarının , araç kasko bedelinin %5 ini aşmamasıdır. Bu değer aşılmazsa indiriminiz aynı basamaktan devam eder.Birçok kaskoda var bu. Poliçede yazar.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yedek anahtar çıkarabilirmiyim acaba grupomalıyım ben kasko delinmeden

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her poliçe kendi içersinde değişik imkanlar sunuyor. O yüzden poliçeniz dahilinde neler yapıp yapamayacağınızı en iyi poliçeyi yapan acentanızdan öğrenebilirsiniz.

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabam akbanktan kaskolu. Auto king ile sözleşmeli. senede 3 kez ufak hasar yaptırabiliyorum kasko bozulmadan.

Bir kere arabanın arka camı (bagaj üstü) kırıldı yine kasko bozulmadan değiştirildi.

Gerçekten çok işe yarayan avantajları var. Kasko yaparken karşılaştırmak lazım :)

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
axa sigortaya sordum sis farını hasarsızlık indirimini bozmadan değiştirmiyor. araç aksesuarına giriyormuş.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim sağ farım kırık değilde sarardı soldu acaba değiştirirlerimiydi groupama lı olsaydım :D

Anadolu sigortada olsa keşke ama araştıracağım.. saolsın bilgi için

2008 sonunda sis farımın biri çatlamıştı. Opel neskarda parasıyla takmışlardı.

engin aylin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kırılan sis farı

benim aracımın sis farı taş çarpması sonucu kırıldı kaskocuma danıştım kasko aracın normal farını değiştiriyor dedi sis farları kırılması enkolay far olduğu için çoğu kasko şirketi bunu karşılamıyor dedi .fakat ayni sigortanın başka acentesinde çalışan bir bayan var ona sordum değişir abi fakat gelecek yıl alacağınız %10 indiriminizi alamazsınız hasarsızlık bozulmaz dedi bende birkuruş ödemeden değiştirdim sis farımı .%10 indirimimde tahminen 65 tl ye geliyor serviste far 160 tl +işçilik 50tl istediler. banada indirimi almamak daha makul geldi.kasko şirketim isviçre sigortadır .ve şunuda hatırlatayım coğu kaskocunun yanında çalışanlar kaskonuzun neleri kapsadığını bilmiyorlar .aklınızda bulunsun yap poliçeyi al parayı gönder gitsin hesabı .birşey olupta gittiğinizde kapısına bilmediğinden kasko bunu karşılamıyor demekle yetiniyorlar.hepinize kazasız günler.