Benzinde calişmıyor

Bhtiyaraslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın sabah soğukken benzin de çalışıyor istop edip 10 dakika sonra benzinde çalışmıyor yakıt pompasını dan dediler değiştim 370 lira ya yine aynı sorun devam ediyor

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın sabah soğukken benzin de çalışıyor istop edip 10 dakika sonra benzinde çalışmıyor yakıt pompasını dan dediler değiştim 370 lira ya yine aynı sorun devam ediyor
Direk LPG de denediniz mi ? Kontağı kapatın LPG düğmesine basılı tutunuz sonra kontağı açın ve aracı çalıştırın bakalim caliscak mi

Bhtiyaraslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet öyle çalışıyor sabah normal çalışıyor Isındıktan sonra çalışmıyor anca basılı tutup LPG geçmem lazım

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet öyle çalışıyor sabah normal çalışıyor Isındıktan sonra çalışmıyor anca basılı tutup LPG geçmem lazım
O halde benzin enjektörleri çok fazla isiyor olabilir bakılması lazım lakin sizin arizanizi tamirci yerine benzinli araçlar için enjektörculer var onlara götürün boşuna tamircide parcalanmayin

Bhtiyaraslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valahi Şu an usta baktı yanından geliyorum sibop ayarından olduğunu söyledi ölçümlerini yaptı Supapların düşük olduğunu söyledi 350 TL istedi yapacak eğer sorun devam ederse para vermeyecegim öyle söyledi kesin ondanmış yakıt pompasını değiştiren usta birde yakıt pompasını iade almıyorlarmış oda bize girdi yani 🤨

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valahi Şu an usta baktı yanından geliyorum sibop ayarından olduğunu söyledi ölçümlerini yaptı Supapların düşük olduğunu söyledi 350 TL istedi yapacak eğer sorun devam ederse para vermeyecegim öyle söyledi kesin ondanmış
Sibop ayarı 350 mi bir yanlışınız olmasın

Bhtiyaraslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen pompadan dolayı mahcup oldum dedi işçilik almıyacam sadace subopcıya para verecem üst kapağı felan sökecem dedi komble sökecem ne kadar normalde ki Opel Astra h kasa 2012 model

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen pompadan dolayı mahcup oldum dedi işçilik almıyacam sadace subopcıya para verecem üst kapağı felan sökecem dedi komble sökecem ne kadar normalde ki Opel Astra h kasa 2012 model
Bizim burfs 1500 TL ye çıkar da araçta aptal çalışma varmı ? Dengesiz bir çalışma felan

Bhtiyaraslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok bir dengesiz çalışma
Bizim burfs 1500 TL ye çıkar da araçta aptal çalışma varmı ? Dengesiz bir çalışma felan
Yok bir dengesiz çalışma usta söyledim ben ama o bir cihazla ölçtü düşük dedi Sipopcuya söyledi oda dedi tamam düşük yaparız dedi çekişi felan iyi bende anlamadım sonucunu merak ediyorum bakalım sonucu paylaşacam Burda bana dedi tek seçenek bu kaldı diye yapıyorum

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok bir dengesiz çalışma

Yok bir dengesiz çalışma usta söyledim ben ama o bir cihazla ölçtü düşük dedi Sipopcuya söyledi oda dedi tamam düşük yaparız dedi çekişi felan iyi bende anlamadım sonucunu merak ediyorum bakalım sonucu paylaşacam Burda bana dedi tek seçenek bu kaldı diye yapıyorum
O cihazla kompresörü nu ölçtü bujilerin ordan da yani sibop sıkı olsa araç düzensiz çalışır çok gevşek olursa da aşırı sesli çalışır ins çözüm budur