benzin zammı

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bişeyi merak ediyorum 2011 yılından itibaren elektirikli arabalar artık satılmaya başlar acaba diyorum bu fosil yakıtlara bir alternatif olabilirmiiii yoksa sevgili devletim buna hemen tedbir alıp elektirik fiyatları konusunda çalışmalara başlarmı
Dünya üzerinde bizim kadar rahat bizim kadar geniş bizim kadar sorumsuz yapılana edilene sessiz kalan bir millet daha yoktur onun içinde devlet elektriğide benzinden pahalı yapar gıkımız cıkmaz bize ne yapılsa haktır işin kısası özü budur bir depo benzinin %70 vergi ödüyoruz oh ne ala o ayı borçsuz ve 5 parasız bitirebiliyorsak bana ne deyip yan yatıyoruz
aslında hükümet yanlış yapıyor bizim nefes alışımıza saat bağlasın nefes alma verme parasıda ödelim sucu devlette değil kendimizde arayalım :(

corsa_72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dünya üzerinde bizim kadar rahat bizim kadar geniş bizim kadar sorumsuz yapılana edilene sessiz kalan bir millet daha yoktur onun içinde devlet elektriğide benzinden pahalı yapar gıkımız cıkmaz bize ne yapılsa haktır işin kısası özü budur bir depo benzinin %70 vergi ödüyoruz oh ne ala o ayı borçsuz ve 5 parasız bitirebiliyorsak bana ne deyip yan yatıyoruz
aslında hükümet yanlış yapıyor bizim nefes alışımıza saat bağlasın nefes alma verme parasıda ödelim sucu devlette değil kendimizde arayalım :(

sende şimdik adamların aklına karpus kabuğu düşürüyorsun ama nefes alma parası felan düşünsene birde diyorlarmış ki ne kadar az nefes alırsanız size belli bir yüzdelik oranında inidirim teşvik kampanyaları.. artık kara mizaha kaldık

theopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzine milim zamlarda dışarıda neler oluyor takip edin, bizi koyun gibi güdüyorlar bu ülkede, malesef bunu yabancılar da anladı...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yanlış hatırlamıyorsam, vatandaş başımızdakilere şükranlarını sunalı daha bir ay kadar oldu.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlış hatırlamıyorsam, vatandaş başımızdakilere şükranlarını sunalı daha bir ay kadar oldu.
malesef öyle abi ama benim içim rahat ne onlara nede diğerlerine uydum
gitmedim şükranlarımıda sunmadım benim vicdanım rahat gerci ben genel yerel hiçbir secimde oy kullanmam ve sonradan keşke buna oy vermeseydim diye bir sıkıntımda olmuyor :cool:
ama halk şükranını nasıl sunduysa tokadınıda aynı şekilde atmasını bilir (bilmeli)
şunun şurasında secime ne kaldı ki:mad: