benzin ve mazota yine zam

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
iiyde kime sessizliği bozacan baksana öğrenci yumurta attı diye kurşun atan pkk ile aynı kefeye girdi:D hadi gelde erkeksen sesini çıkar bak polis amca ne yapıyo adama.........

"Üstünlerin hukuku değil hukukun üstünlüğü olacak" diyerekten vaadedilen hukuk ve özgürlükleri hep birlikte gördük...

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
biz konuşmayı seven ama icraatı sevmeyen bir milletiz konuştursalar 24 saat susmadan konuşuruz iş icraata gelince tıkanıyoruz
yunanistanı görüyorsunuz gecen yılkı protestolar ve bu yıl gercekleşen protestolar biz ise sadece konuşuruz pkk ile aynı muameleyi goruruz doğrudur ama emeksiz yemek olmaz daha rahat bir yaşam istiyorsak önce bedel ödeyecez sonra keyfini sürecez hadi onu yapamıyoruz ama tüm forum olarak araclarımıza protesto yazıları yazalım bazı günler kontak acmama organizasyonları yapalım bu organizasyonları tv lere yansıtalım sessiz kalmadığımızı bilsinler en azından hatta ankara istanbul gibi üyelerimizin cvok olduğu yerlerde basın acıklaması düzenleyelim şunuda unutmayın bir sürü protestoya şahit oldum siz olay cıkarmak istemedikce polis cıkarmaz emin olun ama sen kalkıp taş atar veya yumurta atarsan sonuclarına katlanacaksın

Üstadım diğerleri neyse de bu benzin almayarak yapacağımız protestonun ucu yine dönüp dolaşıp bize uğruyormuş.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, akaryakıt fiyatlarına yapılan zammın gerekçelerini açıkladı..
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'dan Ankara Milletvekili Yılmaz Ateş'in soru önergesine yanıt geldi. Yıldız, açıklamasında yükselişin nedenini yükselen vergilere ve tüketimin azalmasına bağladı.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o şekilde söylenir ama öyle değil bakan bir şekilde halkı daha cok tüketime yönlendirmek istemiş diye düşünüyorum bir günlük benzin satmamanın devlette zaralarını hesaplayın iyi organize olup bin aracta bunu yapabilsek ve birşekilde tvlere yansıtırsak destekte gelecek ve binlerce arac olunca tek günlük zarar onlara o zamın tamamının karşılığı olarak gidecek
diğer şekilde cok kullanırsakta bu seferde halkımızın gelir durumu iyileşti bakınız akaryakıtı su gibi harcıyorlar deyip gene dayarlar zamı kısaca kullansakta kullanmasakta zamı yiyecez en azından sesimizi cıkarmış oluruz

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hadi bakalım Yunanistan'daki gösteriler için ilk hareket kimden gelecek veya polisten ilk tekmeyi kim yiyecek. PKK lılara veya benzerlerine canım cicim diyenler, utanmasalar çiçek verecek duruma gelenlerin yürüyüş yapan (bırakın öğrencileri) kendilerini eğiten öğretmenlere, annelere, kızlara bile neler yaptılar veya yaptırılmaya zorlandılar. Yıllardır mazlum rolü oynayanların şimdi ağızlarının suyunu akıta akıta bir vampir giibi saldırması ilginç değilmidir? Ben önceden zaman zaman hukukun üstünlüğünden şüphe duyardım ama artık hukukun üstünlüğüne taraf olmadığım için maalesef inanmıyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
o şekilde söylenir ama öyle değil bakan bir şekilde halkı daha cok tüketime yönlendirmek istemiş diye düşünüyorum bir günlük benzin satmamanın devlette zaralarını hesaplayın iyi organize olup bin aracta bunu yapabilsek ve birşekilde tvlere yansıtırsak destekte gelecek ve binlerce arac olunca tek günlük zarar onlara o zamın tamamının karşılığı olarak gidecek
diğer şekilde cok kullanırsakta bu seferde halkımızın gelir durumu iyileşti bakınız akaryakıtı su gibi harcıyorlar deyip gene dayarlar zamı kısaca kullansakta kullanmasakta zamı yiyecez en azından sesimizi cıkarmış oluruz

Böyle şey olmaz, o zaman bir bakan vatandaşın salaklığını tescil etmiş olur :mad:. Adamın açık açık söylemeye çalıştığı şu: İstediğinizi yapın, siz ne kadar az tüketirseniz biz de o kadar çok bindireceğiz. Yani biz bazı şeyleri yapmayı kafaya koyduk bir kere, debelenmeyin de adam gibi mutlu olmaya çalışın demek istiyor.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir de burada cok vahim bir durum var hükümetler halkın refahı için,vatandaşını korumak kollamak,mümkün mertebe herkese eşit şartlarda bir yaşam düzeyi sağlamak için kurulmuş yapılanmalar sanıyordum ben, bizde durum tam tersi devlet zarar etmiş,etmemiş bize ne ki vatandaş olarak üstelik devlet kimin malını kimden esirgiyor onu da anlamak mümkün değil aslında burada devlet demek yanlış ,devlet kalıcı (umalım da her zaman öyle olsun) hükümetler gidici devletin politikasını vatandaşı ezmeye,sömürmeye endeksli hale getirmemek lazım...

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman olalım abi sen mutlu ben mutlu herkes mutlu olsun gerci ben benzini 2,50 tl ye alıyorum o ayrı meselede bakanın acıklamasını ben öyle düşünüyorum diye belirttim
ve salaklık konusuna gelince belki bakan öyle demedi ama bazı parti ve kişiler vatandaşa salak veya anlamaz muamelesi yapmıyormu sence

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman olalım abi sen mutlu ben mutlu herkes mutlu olsun gerci ben benzini 2,50 tl ye alıyorum o ayrı meselede bakanın acıklamasını ben öyle düşünüyorum diye belirttim
ve salaklık konusuna gelince belki bakan öyle demedi ama bazı parti ve kişiler vatandaşa salak veya anlamaz muamelesi yapmıyormu sence
yapmaz olur mu dik alasını yapıyorlar,suratını gorunce tüylerımın dıken dıken oldugu unakıtan da vatandaşla az dalga geçmedi bakanken ...

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapmaz olur mu dik alasını yapıyorlar,suratını gorunce tüylerımın dıken dıken oldugu unakıtan da vatandaşla az dalga geçmedi bakanken ...

İşte cengiz abim ben sırf bu yüzden her seçimde oyumu boşa atarım ohhhh gel keyfim gel vicdanım rahat bunlara bende oy verdim diye hiç düşünmem

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte cengiz abim ben sırf bu yüzden her seçimde oyumu boşa atarım ohhhh gel keyfim gel vicdanım rahat bunlara bende oy verdim diye hiç düşünmem
ben de Rahmetli Ecevitten sonrasında dediğini yaptım zaten hayatımda ondan baskasına da oy atmadım atmam da ...