benzin ve mazota yine zam

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gece ya da yarın gece!

Benzinde 5-8 Kuruş arası, (%1,5-%2,0)
Mazotda 5-7 Kuruş arası (%1,5 - %2,0)
demedi demeyin
bune ya hergün zam yeter artık ya allah belasını versin bu hükümetin allahım yeter ya bune be her naneye zam vergi ödemekten anamız ağladı hiçmi insaf yok sizde hükümettekiler,akşam akşam ya ALLAH BELANIZI VERSİN HEPİNİZİN BU ZAMLARI ALIN MÜNASİP BİYERiNİZE ........... http://www.techturkey.com/showpost.php?p=1881594&postcount=106

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gece ya da yarın gece!

Benzinde 5-8 Kuruş arası, (%1,5-%2,0)
Mazotda 5-7 Kuruş arası (%1,5 - %2,0)
demedi demeyin
bune ya hergün zam yeter artık ya allah belasını versin bu hükümetin allahım yeter ya bune be her naneye zam vergi ödemekten anamız ağladı hiçmi insaf yok sizde hükümettekiler,akşam akşam ya ALLAH BELANIZI VERSİN HEPİNİZİN BU ZAMLARI ALIN MÜNASİP BİYERiNİZE ........... http://www.techturkey.com/showpost.php?p=1881594&postcount=106

Hayırdır nerden çıktı bu ?

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koyun yerine koyuyolar milleti , yok wıkı mış yok liderlerin banka hesaplarıymış , ama halka gelince geçirin gitsin diyorlar.. Böyle giderse fazla ilersi yok bu işin

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boooooos laflar....
Haberler zamdan sikayet degil arac satisi rekor kiriyormus...siz basda olsaniz ne dersiniz????
demek daha zam yapabiliriz millet aglamiyor acitmamis..:D dersiniz...cünkü arac satisi ortada.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pazar günü depoyu doldurttum 180 ytl ye içime oturdu inşallah yılbaşına kadar gider bu 1 depo sırf şu benzin meselesinden dolayı kıbrısa geri gitmeyi istiyorum 85 ytl ye depo doldurdugum gunleri özlemle anıyorum.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bıze mustehak hıc kımse sesını cıkarmıyor 300krş lpg zam geldı taksıcıler kuzu gıbı sankı hıc umurlarında degıll

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halka koyun dediler koydu diyen kafa yapısına müstehak....Bunlar ne de olsa cebteki paranın da bimnemnesine koydu olan biz dürüst vatandaşa oluyor....Almanyadaki benzin parasına tüp alıyorum az kaldı paçayı kurtarınca mal mülk satıp vınn;)