Benzin kokusu :((((((((

atalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araçimi kissa mesafelerde kullandigim zaman herhangi bir koku olmuyor ancak uzun yollarda ve sicak havalarda şehir içinde kullandigim zaman araçin içerisi benzin kokusu oluyor ve aşiri şekilde rahatsiz ediyor. klima çaliştirinca benzin kokusu hiç gelmiyor.

ben araç çok isininca araçin içerisine benzin kokusu verdiğini düşünüyorum

radyatör fani çalişma prensibini bilmiyorum ve bizim araçin radyatör fani hararet göstergesi ortalama 90 olunca radyatör fani ve klima fani ikisi ayni anda devreye girip biraz çaliştiktan sonra ikisi tekrar duruyor ve bu şekilde devam ediyor
normal araçin radyatör fani ve klima fani böylemi çalişiyor bilmiyorum sizlerden fikir almak istedim.

xmyy_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun benimde başıma geldi hiç aldırış etmedim daha sonra hortuma baktım resmen benzin fışkırıyordu benzin hortumunu değiştirdim artık koku felan kalmadı ama baya bi zahmetli oldu. araba çalışır durumda bi kontrol et bakalım hortumlarda kaçak varmı...

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac lpglimi? lpgli araclarda benzin pompasi benzini basinclandirmaya devam ediyor. benzin kullanilmadigi icin borularda basincli halde bekliyor ve zayif olan biryerden kacak yapiyor. onceki aracim poloda basima gelmisti. baglantilari kontrol ettirin. gecmis olsun..

yıkık kentli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzın kapagının tam kapalı olup olmadıgını bı kontrol et oncelıkle ışe ordan bı başla bakmaya

astraction

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede vardı.istasyonumu değiştim. ...........ten almaya başladım yakıtı.benzin kokusu yok artık,şükür...

seagate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende vardı arabanın her yeri kontrol edildi kaçak yoktu; sonunda Arka koltuğun altındaki deponun kapak bölümünde bulunan bir contadan kaynaklandığı ortaya çıktı.Yakıt pompası çalışınca basınçtan dolayı yakıt buharı arabanın içine benzin kokusu veriyormuş.

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende vardı arabanın her yeri kontrol edildi kaçak yoktu; sonunda Arka koltuğun altındaki deponun kapak bölümünde bulunan bir contadan kaynaklandığı ortaya çıktı.Yakıt pompası çalışınca basınçtan dolayı yakıt buharı arabanın içine benzin kokusu veriyormuş.
benim araçta da var aynı sorun. şehir içinde dur kalklarda kullanınca bagaj benzin kokuyor, sanki bagaja bi bardak benzin dökmüşsün gibi. serviste kaça bulamadılar acaba benimkide o dediğin contadan mı? hangi serviste yaptırdın?

atalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar koku geldigi zaman hemen kaputu açıp kontrol ettim ama motor kısmında zerre kadar koku yok ama araçımın içinde bulunan kişiler kokudan sarhoş oluyorlar. camlar kapalı olunca araçın içinde hiç durulmuyor koku dışardan değil araçın içinden bir yerden geliyor bence seagate arkadaşımızın söylediğinden kaynaklanabilir bu hafta araçımı servise vereceğim sonuçu sizlere bildiririm arkadaşlar herkese tşk ederim.