benzin göstergesinde kaç km gidiyorsunuz?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50nin üzerinde gittiğini biliyorum ama ben genelde yol bilgisayarındaki verilere göre benzin aldığım için lambaya pek takılmıyorum ;) 50km kalınca bildiğiniz gibi bilgisayar uyarı veriyor tabi bu sırada lamba çoktan yanmış oluyor...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benimde bu gün benzin ışığı yanıp sönmeye başladı, yol bilgisayarından baktım range 0 yanıp sönüyo, araç lpg li ama dedim pompa falan yakmadan benzin alayım, bide kendi adıma ilk gerçekleştiriyim dedim, depoyu fulledim 43 litre benzin aldı, ben 60 litre bekliyordum vectra b için, araca bindim yakıt göstergesi full değil 3/4 de indim araçtan, pompacıya bi daha dene dedim galiba dolmadı, ama dolmuş nasıl oluyo bu olay başına gelen oldumu, bana gösterge alışık olmadığı için çıkamıyo gibi geldi..:)
vectra b ye 43lt çok az, biz astraya 52 alıyoruz
hava yapma geyiği vardı bi ara benzinciler de o olay mı acaba?

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin şamandırası..

vectra b ye 43lt çok az, biz astraya 52 alıyoruz
hava yapma geyiği vardı bi ara benzinciler de o olay mı acaba?

vectra b 60 litre alıyor ama bazen benzin şamandırası takılabiliyor.. benimde başıma geldi fulledim ama tam dolu göstermedi.. ya da tam tersi az biraz benzin almıştım fakat yol bilgisayarı aynı gösteriyordu.. şamandıra takılı kalmış.. az daha alınca düzeldi..:D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b 60 litre alıyor ama bazen benzin şamandırası takılabiliyor.. benimde başıma geldi fulledim ama tam dolu göstermedi.. ya da tam tersi az biraz benzin almıştım fakat yol bilgisayarı aynı gösteriyordu.. şamandıra takılı kalmış.. az daha alınca düzeldi..:D
ama pompada 43lt göstermiş, ibrede değil
ben mi yanlış anladım yoksa?

sonmezers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 cdti corsa C
80 km gittim. son 5 km ışık yanıp sönmeye başlamıştı.

bugatti78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 astra G var bende devamlı yanan ışıkta 80km yanıp sönen ışıkta 40 km gittim

Burak_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç 50 gidior ama çok sakıncalıı pompa bozulma olasılığı yüksek corsa gsi beni 3 kez pompadan yolda bırakmıştı ..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ne diplerde geziyorum ne de dolu. Bittikçe 30 lira veya 50 lira alıyorum. Yetiyor:) Depo pek yarımın üstüne çıkmaz bende. Dizel olunca farklı. Bir fullüyorum bidaha inmiyor mübarek :)