Benzin fiyatları güncellenmiş(buna zam denmez zamcık denir.)

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akaryakıt, ve alkol başta olmak üzere bir dizi kalemede alınan vergilerin artırılması kararından sonra söz konusu ürünlerdeki zamlı fiyatlar da açıklanmaya başladı. İstanbul genelinde kurşunsuz benzin fiyatı 4,37 liradan 4,73 liraya çıktı.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mazot fiyatlarıda 4.00 tl den 4.36 tl ye çıktı...arabamı garajdan çıkartamaz oldum...

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet 60 litre depoda 20 tl fark ediyor yapacak birşey yok 20 tl için araba yatıracakda değiliz Hoş Latife Ama Vergiler Arttı sadece Yerine indirim Gelir inşallah Arkadaşlar 2 3 sene önce vergiden düşürdükleri payı geri aldılar Yurdumuzda petrol çıksa 1 depo 10 tl ye dolsa Ahhhh Ahhh Nerde
dışa bağımlılık cari açık belimizi büküyor ne yazıkki

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
evet 60 litre depoda 20 tl fark ediyor yapacak birşey yok 20 tl için araba yatıracakda değiliz Hoş Latife Ama Vergiler Arttı sadece Yerine indirim Gelir inşallah Arkadaşlar 2 3 sene önce vergiden düşürdükleri payı geri aldılar Yurdumuzda petrol çıksa 1 depo 10 tl ye dolsa Ahhhh Ahhh Nerde
dışa bağımlılık cari açık belimizi büküyor ne yazıkki

normal gibi yazmışsınız şaşırdım vallahi... 30 kuruş bu boru değil... işte bundan dolayı döşüyorlar zammı zaten :confused:

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brilik olma şansı varmı kullanmayında görelim 2 gün kullanım düşse bak neler olur yapacak bişi yok birlik olmadıkca 20 tl içinde araba kullanmayacak değiliz anlamında yazdım

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
brilik olma şansı varmı kullanmayında görelim 2 gün kullanım düşse bak neler olur yapacak bişi yok birlik olmadıkca 20 tl içinde araba kullanmayacak değiliz anlamında yazdım

ülkenin %50 si zaten birlik olmuş, yapacak bir şey yok... ayrıca kullanmayınca düşürmezler bu sadece ütopik bir düşünce aklınızda olsun... ayrıca ekmekte yemeyelim, sütte içmeyelim yada direk ölelim :D

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ülkenin %50 si zaten birlik olmuş, yapacak bir şey yok... ayrıca kullanmayınca düşürmezler bu sadece ütopik bir düşünce aklınızda olsun... ayrıca ekmekte yemeyelim, sütte içmeyelim yada direk ölelim :D
Ülkenin %50 birlik olmadı inan adam gibi başka siyasi parti kalmadı alın mhp alın chp Allah için kıblelerini şaşırmış halkından uzak iki parti....
çıksın adam gibi parti akp yi kim takar??? onlarda meydanı boş buldu bu işin bilincinde meydanda at koşuşturuyorlar...
ama burdan sesleniyorum bunca ötv zamlardan sonra vekillerim bir maaş zamı daha hak etti..% 80 evet diyorum...
sırf el kaldırmak için onama için verilen 13bin azdır hele 4 senede emeklilik kaymak...
bakalım ahirette de at koşuşurabileceklermi?
Müslümanım diyorlar ama saltanat araba için maaşlar az diyorlar
Ömer(ra) bunlar gibi saltanat yaşamadı hatta halktan aşağı yaşadı...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Ülkenin %50 birlik olmadı inan adam gibi başka siyasi parti kalmadı alın mhp alın chp Allah için kıblelerini şaşırmış halkından uzak iki parti....
çıksın adam gibi parti akp yi kim takar??? onlarda meydanı boş buldu bu işin bilincinde meydanda at koşuşturuyorlar...
ama burdan sesleniyorum bunca ötv zamlardan sonra vekillerim bir maaş zamı daha hak etti..% 80 evet diyorum...
sırf el kaldırmak için onama için verilen 13bin azdır hele 4 senede emeklilik kaymak...
bakalım ahirette de at koşuşurabileceklermi?
Müslümanım diyorlar ama saltanat araba için maaşlar az diyorlar
Ömer(ra) bunlar gibi saltanat yaşamadı hatta halktan aşağı yaşadı...

ne desem ki abi, ah ah kim ne yaparsa yapsin ama artik yeter tek istedigimiz rahatca yasamak o kadar.

Bak bugun cevre bakaninin dagmadinin evine hirsiz girmis zarar 500 bin tl imis, damadda hirsizin calagi 500 bin varsa bakanin kendisinin neleri vardir artik :( aman,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleme:

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temele sormuslar benzın fıyatları ıcın ne dusunuyorsun dıye
- temelde demıskı benı etkılemıo ben zaten 10lıralık alıyorum bızde aynı mantık napalım

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benzin satışları düştüğü anda ve bunu eylem yaparak sesimizi duyurduğumuz anda ve zorunlu haller dışında kimse benzin kullanmayacak diye açıklama yapıldığı anda ve bunun arkasında kararlı halde durulduğu anda istediğimiz fiyata benzin alırız
benzine neden zam geliyor dolaylı yoldan vergi toplanıyor devlet beklediği vergiyi toplayamadığı zaman ne olacak isterse 10 lira yapsınlar kimse almazsa (kimse almazsa derken zorunlu haller dışında ben işime toplu taşımayla da gidebilirim kendi arabamla da bu tercih meselesi) bu tepkiye ne devlet ne de benzin şirketleri dayanabilir ama bu zamın tek bir sebebi var oda cari açık
halk çok büyük bir güçtür kimse küçümsemesin yeter ki doğru zamanda doğru tepkiyi doğru şekilde verebilmek