benim astram da bu kadar :)))

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araç sade ve hoş arkadaşım. xenonlar kaç kelvin acaba 8 mi bende sislere 10 binlikden düşünüyorumda daha hoş görünüyor diye

ilker_gursu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenonlar 8000 lik iki takımı da :)

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkes güzel şeyler yazmış ben eleştiriyim biraz.:D jant seçimi bence iyi değil, yakışan jant olsaydı araban 10 numara olabilirdi.stopların da led liyse iyi.egsozunu da göremedik ama genelde tatlı duruyo, panjuru cok begendim bizimkıler fk gibi bomboş diil.angel artık modası geçti astranın yeni ledli farından takmanı tawsiye ederim.maksat farklı olmak değil mi? genelde iyi ama arkamı dönüp bakmam onu da söyliyim.. iyi günler

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
panjuru almanyadan alman çok iyi olmuş fiyatı da harika. sislere ceza yazan ziyniyetide anlamış değilim,adamınfarları yanmıyo ceza yemez senin gibi adamlar ceza yer bizim ülkede. aza 55 in tamponlarını biliyorum ama sankı bıraz abartı gıbıydıler bence bertone gıbı sade bısıler bak.arka tamponuda m3 tarzı çift cıkıs egsoz seklınde yaptır.egsozun cıft cıkıs olsun.

ilker_gursu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamponda ve jant konusunda örnek olarak tavsiye edebileceğiniz link veya buna benzer bişeyler yollayabilirmsnz peki??

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım araban çok tatlı allah kazadan beladan korusun jan için sana iki seçenek suna bilirim cms nin iki modeli var bunlar özel after market jantı birincisi C14 VE C8 bi bak bakalım beyenicekmisin http://www.cms.com.tr/ sitedeki arama butonuna astra yaz bu kodlar çıkar

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşi allah kaza bela göstermesin araban yakışıklı olmuş... Eski bir Balıkesirli olarak mak ettim sesini göüntüsünü yakından görme isterim. Kazası belasız mutlu günlerde kullan...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantlar pek bana hitap eden cinsten degil ayrıca standart siyah zemin farlar daha şık dururdu kanımca.. ama aracın gerikalan tüm detayları güzel maşallah

xaotic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farklı bir jant uygulanabilirmiş ama bu benim beğenim tabiki :) aza 55 teki ön tampona tamam ama arka bence çok estetik dışı duruyor. Yine de karar senin.
Geri kalan herşey çok güzel görünüyor. Allah kaza bela vermesin.