benim astram da bu kadar :)))

ilker_gursu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
angel farı seçmemin esas amacı gözümdeki rahatsızlık. sarı ışık aşırı derecede gözümü yoruyo, sürekli kaşıntı, sulanma filan. hella black far da var fakat onda xenon kullanamıyorum çünkü karşı tarafı aşırı derecede etkiliyo. ondan dolayı mercekli olmasından dolayı tercih ettim :)

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın gayet güzel çok asil duruyor

ilker_gursu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jant hariç güzel...

arkadaşım araban çok tatlı allah kazadan beladan korusun jan için sana iki seçenek suna bilirim cms nin iki modeli var bunlar özel after market jantı birincisi C14 VE C8 bi bak bakalım beyenicekmisin http://www.cms.com.tr/ sitedeki arama butonuna astra yaz bu kodlar çıkar
teşekkurler hakan abi.c 14 pek bana göre değil de c8 ' i düşünebilirm belki. :) bakalım başka tavsiyelerde bulunacak arkadaş varsa hepsini birlikte değerlendiricem inşallah...

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta 10 numara. Allah nazardan korusun..

themaniac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın panjurundan jantına, jantından piano black'ine kadar 4 4lük olmuş güzel günlerde kullanmanı dilerim ayrıca jantlarını nerden aldın kaça aldın vede daha küçük ebatta olanları(15' 4*100) varmı bunları bana özelden mesaj atarsan çok memnun edersin beni...

EvolutionX

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kazadan beladan korusun gerçekten çok tatlı ve güzel olmuş

ilker_gursu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+çok başarılı
aynaları ve sislerin arasında kalan yatay çıtayıda siyah yapmalısın üst panjurla tamamlayıcı olması açısından

aynaları pek düşünmemiştim hiç. sislerin arasındaki çıta aklıma geldi fakat bodykit sevdası olduğundan dolayı tamponlardaki oynamaları beklemeye aldım. yoksa aklımda tampon üstündeki ince boşluğu doldurmak vardı . :)

ilker_gursu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın panjurundan jantına, jantından piano black'ine kadar 4 4lük olmuş güzel günlerde kullanmanı dilerim ayrıca jantlarını nerden aldın kaça aldın vede daha küçük ebatta olanları(15' 4*100) varmı bunları bana özelden mesaj atarsan çok memnun edersin beni...

jantların 15'i var mı bilmiyorum da bu hafta jantları aldığım yere gidicem (bursaya) oradan sorar, özelden msj atarım :)