ben hatalımıyımm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın sonuna kadar ustam.. bu sıtede gun geçmiyorkı böyle olaylar olmasın. ancak sordugu sorunun cevebını verıyorum adam bana senın zekandan suphe edıyorum dıyo..

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen burda yardımcı olmaya çalışıyorsun arkadaşlara elinden geldince ama bütün sırlarını açıklamak zorunda deilsin kimse bu konuda yadırgayamaz

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bizim orda bi laf vardır ... ürür kervan yürür sen işine bak takma kafana böyle şeyleri...biz senin degerini biliyoruz gerisi yalan...

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nokta koyduğun yere kendi lakabını yaz terbiyesiz...

ismail_budak' Alıntı:
usta bizim orda bi laf vardır ... ürür kervan yürür sen işine bak takma kafana böyle şeyleri...biz senin degerini biliyoruz gerisi yalan...

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim yazılarımı okursan görürsün ben her cümlemin sonuna 3 nokta korum sana özel bişey deil... bu 3 nokta...

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok kolay, çok basit diye yazma öyleyse. madem kolay dedin kolaylığını yazsaydın.. her bilgi verilmez diye ahkam kesmek kolay. her sorun da kolay kolay çözülmez. ince araştırmalar ve sabır gerektirir.

dediğim gibi ben sorunu kendim çözdüm. istersen ticari kaygılarından dolayı artık burda yazma...

benim aydın -didim de yazlığım var, ailemde de 5 tane opel var, sana çok basit gelebilir, bununla birlikte ben şu saate kadar araçlarımı sana getirmeyi planlıyordum, işte duyman gereken ticari kaygı budur. vereceğin cevap bile sana ticari kazanç olarak dönebilirdi.

ben bir kamu bankasının 125 tane opel marka aracını sadece bir ustanın iyi niyetini gördüğüm için, ufak tefek şeylerden para bile almadığını gördüğüm için Yetkili Servisten Özel Servise taşıdım. ve o usta ona rağmen aynı kamu araçlarının ufak tefek arızalarından para almıyor. bu bir esnaflık örneğidir.

sizin gibilerin bu yaklaşım açısıyla bu piyasada tutunabileceklerini sanmıyorum.. Allah herkesin dağına göre kar verir arkadaşlar...

saygılarımla

tansugurler' Alıntı:
slm arkadaşlar sizlere bugüne kadar verdiğim bilgilerle yardımcı olmaya çalıştım belkide araçlarınızın sorunları azda olsa giderildi ama bazı bilgiler vardırki söylenmez ve söylenemez biz tecrübeelri kolay kazanmıyoruz herşeyi söylemek durumunda değilim veya değiliz bazı arkadaşlar beni (kınıyorlar) kendilerine bilgi vermedim diyee eğer bunun yüzünden (kınanacaksam) yönetimden benii bu siteden çıkarmasını istiyorumm ben bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorumm lütfen açık sözlü olupp düşüncelerinzi yazın ve kendinizi benimm yerime koyunn geç saatlere kadar arıza arayıp bulmak ve sonrada burda onları yazmak ben bazı çözümleri elemanalrıma söylemiyorum ama burda sizlerle paylaşıyorum yorumlarınızı bekliyorumm teşekkür ederimm

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bumudur tek aklına gelen ? tebrik ediyorum seni... görüş açın bu kadar demek...

ismail_budak' Alıntı:
tüh tansu abi bak gördünmü aç kalıcan şimdi ne olucak...

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansu usta hiç bir yanlışın yok. istediğin bilgiyi verip vermemek sana kalmış bişey.kimse şu bilgiyi ver diye zorlayamaz seni:sorry:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...