ben hatalımıyımm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
slm arkadaşlar sizlere bugüne kadar verdiğim bilgilerle yardımcı olmaya çalıştım belkide araçlarınızın sorunları azda olsa giderildi ama bazı bilgiler vardırki söylenmez ve söylenemez biz tecrübeelri kolay kazanmıyoruz herşeyi söylemek durumunda değilim veya değiliz bazı arkadaşlar beni (kınıyorlar) kendilerine bilgi vermedim diyee eğer bunun yüzünden (kınanacaksam) yönetimden benii bu siteden çıkarmasını istiyorumm ben bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorumm lütfen açık sözlü olupp düşüncelerinzi yazın ve kendinizi benimm yerime koyunn geç saatlere kadar arıza arayıp bulmak ve sonrada burda onları yazmak ben bazı çözümleri elemanalrıma söylemiyorum ama burda sizlerle paylaşıyorum yorumlarınızı bekliyorumm teşekkür ederimm

emin28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence haklısın tansu kardeş. bilgi kolay kazanılmıyor. bende aynı dertlerden şikayetçiyim. fındık fabrikasında işletme müdürüyüm. 150-200 kişi çalışıyor fabrikamızda. herkes kolay bilgi peşinde. püf noktalarını söylemeyi bende mantıklı bulmuyorum. 18 yıl okula gittim ve bir şeyler öğrenip tecrübeler kazandım. bu tecrübeler kolay kazanılmıyor. kimse çalışıp cabalayıp öğrenmeyi denemiyor en kolayını tercih ediyor. bir bilene sormak. bende genel olarak anlatıyorum, ayrıntıya girmiyorum. herkes kendi işini hakkıyla yapmalı. bence doğrusunu yapıyorsun. selamlar:good:

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kim kizdirdi seni bu kadar??

menecer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olayı tıcarı ve ınsanı yonuyle kıyaslamak gerek
tabıkı ekmek kapınız meslek sırlarınız olmalı
ama basıt bır arızayı fırsat gormeden abartmadan hakkı neyse onu alarak yapmak gerek
yolda kalmıs bırı sızden bılgı ıstıyorsa cekıcıye yukle getır demek sıze ne kadar kazandırcak arac sahıbıne ne kadar kaybettırcek bunu kıyaslamak gerek
misal tatıl yolculugunda coluk cocuk yola cıkmıs bırı yada karda kısta yolda kalmıs bırıne kutup basın gevsemıstır sıkıstır yoluna devam et dıyebılıyorsanız bunun karsılıgını duan olarak ve baska sorunlarda bakımlarda tercıh edılerek alırsınız.
yok servıs gondermem gerek yada cekıcı gerek deyıp o ınsanın bır gunune ve parasına goz dıkıyorsanız sadece o ıs ıcın cıkardıgınız faturanın karsılıgını alırsınız
kar yagınca kaza işi artıcak dıye sevınen ustaları kınıyorum
bende servıs işinde epey calıstım
musterılerımden tek temennım kazasız arızasız yolculuk dıleyıp sadece bakımlarda gorusmeyı arzu etmektı
olurda yıne bı kaza arıza olursa yardım etmektı

aklıma gelen bı hıkayeı anlatıyım
ressamın bırı kaldıgı otelden ayrılıcakken resepsıyondakı bır ımza rıca etmıs
ressam memnunıyetle ımzasını atmıs
donupkapıdan cıkıcakken resepsıyondakı hesabı odemedınız demıs
ressam donup ımza attım ya demıs
resepsıyondakı 3gunluk konaklama bedelınız 2 sn lık bır ımza olurmu hıc deyınce
ressam 2 sn lık degıl
40 yıl artı 2 sn lık bır ımza demıs ve gıtmıs

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısınız tamamen..Eğer tüm hataların çözümünü sölesen burdan sizin gibiler (ekmeğini servisten çıkaranlar) piyasada bi önemi kalmaz.Sen hangi bilginin sölenip sölenemeyeceğinin farkında olan aklı başında bi kişisin.Böyle boş şeylerle sıkma canını..Biz her zaman yenındayız

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Emeğe saygı göstermek lazım tabi ... :good:

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Kişiler....

Kişiler neyi paylaşıp neyi paylaşmayacaklarını kendileri belirler...

Hiç kimse, kimseye bana şu bilgiyi vermedi diye kırılmak, yada gücenmek gibi bir hataya düşmemeli....

"Tecrübe hayattan yediğimiz kazıkların bileşkesidir..."

Ama her bileşkede alenen paylaşılacak demek değildir, Kişiler kendine özel olanı paylaşıp paylaşmamakta özgürdürler, bu sebeple Tansu usta HATALI DEĞİLSİN...

Kaldı ki sen şu forumda teknik bağlamda en faydalı arkadaşlardan biri sin her kese yetişmeye çalışıyorsun emeğin büyüktür Teşekkür hafif kalır...

Saygılarımla, Cumhur DEMİRKOL

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
haklisin kardes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...