Beklenen karar açiklandi

• Konuyu başlatan hkndvc
  • Başlangıç tarihi

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yukarıdada söylenildiği gibi önce Türktü kürtü diye sorun yarantılar sonra da sorunu ancak biz çözeriz diye ortaya atıldılar.bir yol olacakları yoktu ortalığı karıştırmaktan başka.kapatıldığına çok ama çok sevindim.Çıkıpta bu süreçte imralıdaki apoyu görmezden gelmeyin onu sürece dahil edin diyen yaratıklların mecliste olmasından dolayı büyük üzüntü duyuyordum ki Anayasa mahkemesi çok güzel bir karara imza attı.umuyorum siyasi yasaklar,parti malvarlığına el konulması falan biraz akıllarını başlarına getirmiştirde artık meclisten uzak dururlar

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki ucu bklu değnek

Şimdi sevinelimmi kara kara düşünelimmi belli değil bu nursuz terörist bozuntularının ülkenin kalbinde bulunmaları şehit olmalarından doğrudan sorumlu oldukları asker ve polislerimizce korunmaları gerçekten içimi acıtıyordu. Ama şimdi ders alırlarmı azarlarmı belli değil bu sorun nasıl çözülecek anlamadım

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kapatma ne de yasaklar yeterli tümünün karar açıklanmadan paketlenip içeri atılması gerekirdi bence...

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beyoğlu'nda kapatılan DTP'nin eski İstanbul il binası önünden yürüyüşe geçen bir grup, ev, iş yeri ve araçların camlarına molotofkokteyli ve taş atarak zarar verdi. Protestocuları vatandaşlar silah, satır, balta, beyzbol sopaları ve döner bıçaklarıyla kovaladı. Vatandaşların silahlı tepkileri de yabancı ajanslardan AFP'nin objektiflerine takıldı. AFP muhabiri, açılan ateş sonucu bir göstericinin yaralandığını duyurdu.

Açıklamanın ardından yüzleri maskeli yaklaşık 200 kişi, önce sokaktaki çöp konteynerlarını devirdi. Daha sora Dolapdere yönüne ilerleyerek ellerindeki taş ve molotof kokteyllerini attılar. Dilbaz Sokak üzerindeki penceresinde Türk bayrağı olan “Kemalpaşalılar Kahvehanesi” bütün camlarını indiren topluluk, sokaktaki park halindeki 8 otomobile büyük hasar verdi.
Çevreye ve mallarına zarar verildiğini gören sokak sakinleri grubu, ellerine geçirdikleri balta, beyzbol sopası, döner bıçakları ile topluluğun üzerine “Ya Allah bismillah, Allahüekber”, “Hepimiz Mehmediz, PKK'ya Yeteriz” sloaganları atarak kovaladılar. Protestocular kovalayan gruptan bazı kişiler Türk bayrağı açtı ve bu gibi eylemlerin kasıtlı olarak ve tahammül sınırlarını zorlamak için yapıldığını söylediler.
Olay yerine gelen, tazyikli su kullanarak protestoculara müdahale eden Polis, semt pazarı kurulduğu için biber gazı kullanmadı. Vatandaşları da sakinleştiren Polis, göstericilerin gözden kaybolmasından sonra da çevrede güvenlik önlemini sürdürdü.

Foto galeri: http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=29852&rid=2

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iç savaşa az kaldı.

bu arada dün esenboğa yolunda patlayan benzinlik haberini duydunuz mu? abdullah gülün konvoyu geçtikten 1 dk sonra benzinlik patladı. açıklamalar lpg dolum sırasında kıvılcım fln dedi ama şüphelenmemek elde değil. sonuçta bu olay suikast bile olsa, halk ayaklanmasın diye açıklamazlar.

Burak_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onlar açsın biz kapatırız.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Korktugunu belirten ve endişelen arkadaşlarıma soruyorum, neden korkuyorsunuz ??

Kendi vatanınızda ,Ay-Yıldızlı bayrağımızın altında özgürce dolaşmaktanmı,

Kim, hangi hain gelipte bana birşey yapacakmış ? Kalabalık yerlerden uzak duralım diyorsunuz, yapmayın yahu, ne bu panik havası, ateş olsalar cürmü (hacmi) kadar yer yakar bu şerefsizler.Gösteri yapıyorlar, kamu binalarına zarar veriyorlar, ne için ?

size ,yukarıda belirttiğiniz yorumları yaptırabilmek için, endişe,panik,korku ortamı oluşturabilmek için.Bunlara gerek yok, serin kanlı olmak, cesaretli olmak gerek.Bugune kadar TÜRK HALKI, çok defa yokolamın eşiğine gelmiş, çok zor dönemlerden geçmiş ama her defasında ayağa kalkmayı bilmiştir.Kurtuluş savaşı ve geçirdiğimiz onlarca savaşta yiğitce çarpışan atalarımızın torunlarıyız.Bugun olsa ben 11 aylık oğlumu ve eşimi bırakır yine olmam gereken yerde olurum ve bunu inanarak söylüyorum.Haydi beyler, gün birlik olma zamanıdır,dimdik ayakta durma zamanıdır, korkup sinme zamanı değil...

Hatırlatmakta fayda var;
MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET, DAMARLARINDAKİ ASIL KANDA MEVCUTTUR

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE