Bayramzede oldum bende...

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaza olacak ise böyle olsun boşver. mala gelsin cana gelmesinde gerisi bir şekilde hallolur. büyük geçmiş olsun.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gecmış olsun kardesım bayram usttu olacak ış allah ölum vermesıın bunada sukur etmek lazım

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun ters bir zamana denk gelmişş

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar teşekkürler. Karşı tarafın sigorta şirketi euro sigorta netten araştırdığım kadarıyla pek iç açıcı bir firma değil. Zannedersem biz aracı yaptırmak için bayağı bir uğraşacağız...

hiç bir şekil uğraşmıycaksınız kaskonuzdan yaptırıcaksınız zaten size arkadan adam vurmuş hatalı olan o .. o yüzden kasko indiriminiz bozulmaz kaskoda parasını karşı tarafın trafik poliçesinden alıcak yani o işle kasko uğraşıcak siz uğraşmıycaksınız.. kasko şirketenizi ararsanız bu dediklerimin birebir aynısını size söyliyceklerdir.. siz arabanızı sadece kaskonuzun anlaşmalı olduğu resmi bir opel servisine götürün %90 bütün özel ve resmi servislerde kaskolar anlaşmalılardır aracınızı yaptırın ve çıkın gerisini kaskonuz halleder.. servise parayıda o verir sigortadan parayıda onlar alır..

en son kazamda ben böyle yapdım banada çarptılar karşı taraf suçluydu servise sokdum kaskom halletti indirimimde bozulmadı beş kuruşda cebimden çıkmadı...

Son düzenleme:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun ,Allah beterinden saklasın

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç bir şekil uğraşmıycaksınız kaskonuzdan yaptırıcaksınız zaten size arkadan adam vurmuş hatalı olan o .. o yüzden kasko indiriminiz bozulmaz kaskoda parasını karşı tarafın trafik poliçesinden alıcak yani o işle kasko uğraşıcak siz uğraşmıycaksınız.. kasko şirketenizi ararsanız bu dediklerimin birebir aynısını size söyliyceklerdir.. siz arabanızı sadece kaskonuzun anlaşmalı olduğu resmi bir opel servisine götürün %90 bütün özel ve resmi servislerde kaskolar anlaşmalılardır aracınızı yaptırın ve çıkın gerisini kaskonuz halleder.. servise parayıda o verir sigortadan parayıda onlar alır..

en son kazamda ben böyle yapdım banada çarptılar karşı taraf suçluydu servise sokdum kaskom halletti indirimimde bozulmadı beş kuruşda cebimden çıkmadı...
+1
iki ay önce bana da otobüs çarpmıştı..Tutanak fotokopilerle yetkili servise bıraktım 1 hafta sonra gidip aracı teslim aldım..Hiç bir şeye karışmadım servis halletti hepsini..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+1
iki ay önce bana da otobüs çarpmıştı..Tutanak fotokopilerle yetkili servise bıraktım 1 hafta sonra gidip aracı teslim aldım..Hiç bir şeye karışmadım servis halletti hepsini..

sizemi çarpdı arabanızamı :) size çarpdıysa yanlış yere gitmişsiniz hastaneye gitseydiniz servis bakmaz tıpbi meselelere :D şaka bir yana sizede geçmiş olsun :)

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle durumlarda yapılacak tek şey, aynadan geleni gördüysen ve öünündeki duran araçla aranda mesafe yoksa frene basmak ki; olay zincirleme olmasın.