baskı balata ve hız.

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesela baskı balata bitti diyelim performans alamıyosun aractan... arac bağırıyo ama gitmiyo. yani baskı balata yeniyken arac 5. vites 3000 devirde 120 km/h yapıyo bitik baskı balatayla aynı vites ve devirde iken 110 mu yapıyo. bilmiyorum şimdiye kadar hiç baskı balata bitirmedim.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet anlattgın gıbı ama aynı zamanda ayagını debrıyajdan cekerken anıden kavramaz pedal ıyıce yukarıdan kavrar ayagını pedala dokunur dokunmaz debrıyaj kacırır

DV-011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana vectra b 2.0 gls baskı balata bilya setinin en uygun orjinal parça fiyatı lazım, tanıdığı parcacı olan varmı?

SSB_BASOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim burada var eskişehirde yardımım olursa haber ver araştırayım geçenler de sormuştum kaça deyişir diye yanlış hatırlamıyorsam işcilik dahil 4oo demişti galiba

egoastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu parcanın fiyatı karabükte (bulunduğum yer) 170 ytl.. aynı sorun var bendede.. fakat işçilik o kadar çok mu..??

S

Silinen üye 11542

Bilgi Girilmemiş
İstanbulda olsaydın hepsi dahil 350.YTL yaptırırdık....

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20-30km ile giderken aracı 5. vitese al gaza sonuna kadar bas devir göstergesi, hız göstergesi ile alakasız bir oranda yükselirse baskı balatan kaçırıyordur değiştirirsin.Onun öncesinde gerek yok.

KKTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
www.opelparcaci.com

DV-011 abicim istediğin tüm yedek parcaları www.opelparcaci.com dan temin edebilirsin 150 ytl altına gümrük ödemiyosun kargoda 30-40 ytl tutuyo ben rolenti ayarlayıcısı gönderttim burda 225 ytl dediler ben 70+15(kargo) ile hallettim işi. İnternet sitesinde göremezsen ürünü telefonla ara onlarda herşey var gönderiyolar
kolay gelsin