Basıma gelen bir olay hakkında sizin fikirlerinizi almak istiyorum!

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ooooo ona kalırsa modifiyeye arka çıkanların, burada (modifiye tutkunu bir sürücünün yaptığı haltlar) ne güzel mesajları var. Yani genel kanı modifiye yapanlar kurallara fazla uymazlar. http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=48431

Son düzenleme:

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acz-i kanatimce..

+bizde tavassuta bulunmak için milletvekiline gidilir ve bu iş için seçilir..:)
-ihtiyaçlar için kanun yapmak görevleri olan kişiler olduğunu nedense hatırlamayız..:confused:
-bu yüzden birçok kanunlarımız dedelerimizden kalmadır..(ta osmanlıya kadar..):mad:
+belli konularda gelişmiş ülkelerde ekzozuna değil çıkardığın desibele göre ceza yazılır..;)
yine aynı şekilde şoförler görünebilsin diye ön camlar hariç arka camlara siyah renkte izinler verilmekte..

bir de kaan arkadaşıma şu yönüyle katılıyorum.. yurtdışında uzun süre kalanların vatanına karşı sevgilerinin daha mantıklı olduğudur..
çünkü diğer ülkelerin yukarıda belirtmiş olduğum üzere bazı konularda çok iyi olsalar da bazı konularda da çok kötü olduğunu gördüm..:(

totala bakarsak iyisi ve kötüsü ile ülkemi seviyorum..
ama eksikliklerinin kızarak değil de taşın altına elini atmakla aşılacağını düşünüyorum..

Son düzenleme:

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Akıllıya kırk gün deli demişler kırkıncıgün deli olmuş ...galiba polisleri birazda bizler teşvikediyoruz,onlardan müsammaa bekliyerek,isteyerek..vs..kurallara uymak ve kimseye eyvallah etmemek en iyisi....

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Akıllıya kırk gün deli demişler kırkıncıgün deli olmuş ...galiba polisleri birazda bizler teşvikediyoruz,onlardan müsammaa bekliyerek,isteyerek..vs..kurallara uymak ve kimseye eyvallah etmemek en iyisi....

Doğru valla. Bazı konularda kasaba bile muhtaç olmamakta fayda vardır :(.

Cifteksoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yanflut.org
Bu gun cok sevdigim bir emekli polise basımdan gecen bu olayı anlattım.
Ve bana soyledigi tek sey bir daha seni durdururlarsa seni durduran polise keyfim isterse 12 tane daha eksoz taktırırm arabama sana ne diye cevap ver diye bana teselli mi vermek istedi pek anlamadım ama cok ciddiydi.
Not:performans eksoz olmamak sartı ile.
Sizce bu kelimeler beni husrana uratabilirmi bugun yarın?
Ama anlatırken cok ciddi ve sinirli bir sekilde anlattı bunu bana.