bana biri yardımcı olsun

sinan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle kablolarında Bir veya birkaç kaçak mevcuttur.......Gerekirse tek tek baktır..açıklık var ise yapar...akım atlaması yapar...

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaşim.
Ben opel garaja bi uğra derim. Orada hakan bey ve haci usta sana gerekli yardimi yapacaklardir. Emin ol bundan. Ayni sorun olmasada bende senin gibi çok uğraştim böyle sanayide.
:good::good: yeterince ustaları zengin etmişssin garajda sorununu çözerler çözülüncede yazarsan bizlerde öğrenelim nedenmiş merak ettim

EXPER_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlar size bu mesajı da sanayiden atıyorum. dün geldim ustalar işin içinden çıkamayınca. ilgilenmiyolar bile. sorunumu ancak burda çözecem.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen devamlı bobin bozuluyorsa bir şey bobine yükleniyor tetikliyor ve bozuyor demek ki yeni bobin alsan gene bir süre sonra 6 sını yakmışsa onuda yakıcakdır bencede işin kaynağını araştır iyi bir elektrik ustasına götür baktırt

ozcanyavas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi akşamlar ilk lpgyi bağladıkları gün benim bobin yandı. sorunu ilk başta bulamadılar elektirik tesisatını beyni aklına gelebilecek her yeri kontrol ettiler yeni bobin taktılar onuda yaktı. sebep lpgye bobinden elektirik alırken bir içerisinde iki tel olan bir kablodan almışlar ve yanlış bağlamışlar. arızayı buldular şimdi sorun yok. inşallah seninkide düzelir.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kısacası 1.6 16 v lerin bağlantısını şematik olarak birebir bilmiyorum ama gerekirse şema temin edip fikir noktasında gerekli yardımda bulunabilirim.Vaktim olsa bakarım ve % 100 çözüm garantisi derim ama inan 1 günü ayıracak boşluğu bulamam gibi.
İyi bir elektrikçi bulursan fikir konusunda yapılacakları tek tek izah edebilirim.

baycanbb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla usta çok önemli istersen bide tüpcüye git kabloları kontrol etsin acık kaçak yapabilicek bir sorun varmı diyede elektrikciye

EXPER_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kısacası 1.6 16 v lerin bağlantısını şematik olarak birebir bilmiyorum ama gerekirse şema temin edip fikir noktasında gerekli yardımda bulunabilirim.Vaktim olsa bakarım ve % 100 çözüm garantisi derim ama inan 1 günü ayıracak boşluğu bulamam gibi.
İyi bir elektrikçi bulursan fikir konusunda yapılacakları tek tek izah edebilirim.
izah edebilirsen iyi olur çıktı alır elektrikçiye gösteririm. çözüm üretebilirse çok iyi olur. iyi bir elektrikçi bulmam gerekiyor. çünkü herifler birini yaparken başka bi yerini bozuyor. o arada bi de yeni arızayla uğraşmak zorunda kalıyorum. ilginiz için hepinize çok teşekkür ediyorum.

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izah edebilirsen iyi olur çıktı alır elektrikçiye gösteririm. çözüm üretebilirse çok iyi olur. iyi bir elektrikçi bulmam gerekiyor. çünkü herifler birini yaparken başka bi yerini bozuyor. o arada bi de yeni arızayla uğraşmak zorunda kalıyorum. ilginiz için hepinize çok teşekkür ediyorum.

elektrikçiyi boşver.. tüpçüye git.. elektrikçide anlamaz..
madem ankaradasın mocan otogaza git.. kesin çözerler..
bu arada tüpün markası ne