Basit bir Ateşleme bobini arızası nasıl büyütülür.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
ben sırf herkesi yolda bırakıyor diye önlem olması açısından 140 liraya sıfır delphi bobin aldım ve yarın aracıma takıcam. 80 bin km kullandığım eskisini sağlam olmasına rağmen değiştirip bagaja koyucam yedekte dursun...

Yan sanayi bir bobinin birde araç LPG ise nerede ne zaman su koyacağım belli değil. ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
kaça km gidiyo abi seninkiler, ben de yan sanayi ile değiştirdim bobini ama motor soğukken geç marş alıyor araba 2-3 kez denemem gerekiyo lanet ettim ya

Mert şimdi hiç belli olmuyor 10 000 km yanıyor 20 000 km de hiç belli değil... özellikle araç LPG ise birde bu bobinlere garanti de vermiyorlar elinde kalıyor yanında... orijinali bir ara 500 TL diyorlardı...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepsi neysede insanın şu tatil günü başına gelmezmi o tam acılı oluyor işte, çok geçmiş olsun

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun... size bir şey olmamış ya sorun değil... sıkmayın canınızı...

senator 2.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burada sürekli söylüyoruz opel araçlar yan sanayi parçalarla yürümez. ben de önceki opel araçlarımda ilk zamanlar buna benzer sorunlar yaşadım. problemler sadece orjinal gm parçalar ile çözülebildi. yan sanayi parçalar aldıysanız hemen çöplüğe atabilirsiniz, başkalarına ya da ustalara verip millete sebep olmayalım.