bana 2 gunlugune vectrasını verecek bi abi aranıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak kardeşim bende ilk arabamla 14 yaşında tanıştım.benimkide toros du ama 74 model. ve hala satmadım dedemin yaşına geldiği için ona verdim:):):)

bu tip arabalar küçük torosların içi maşallah kocaman at koştur.evdende yer yatağını araklamıştım.evdekilerle tartışdığım zaman iniyodum arabaya yatırıyordum koltukları yer yatağınıda seriyordum.off yatıyordum sabaha kadar.

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
74'te Toros yoktu ki yaw :D O olsa olsa, orjinal Fransız Renault 12 SW'dir, çok da kral bir arabadır. Benim de dedemin hala ondan var, pırıl pırıl da yatar kapının önünde :)

Bu arada bazı arkadaşlar arabayı veremeyiz, sen en iyisi Toros'la gezdir falan demişler ama oldukça yadırgadım. Arkadaşımız henüz 14 yaşında, ehliyeti yok, Vectra olsun Toros olsun, motorlu hiç bir araç kullanmaması gerekiyor. Tamam bir kızı arabayla almak çok güzel ve centilmence bir harekettir, ancak trafiğin de ne yazık ki şakası olmayan bir kavram. Sadece sen değil, etrafındakilerin de emniyeti için bunu yapmamalısın.

Üzgümüm ama bir kaç yıl daha sabretmen gerekecek.

volkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bu kadar yorum beklemiyordum acıkcası ama sevindim herkez eglenmiş :D

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
74'te Toros yoktu ki yaw :D O olsa olsa, orjinal Fransız Renault 12 SW'dir, çok da kral bir arabadır. Benim de dedemin hala ondan var, pırıl pırıl da yatar kapının önünde :)

Bu arada bazı arkadaşlar arabayı veremeyiz, sen en iyisi Toros'la gezdir falan demişler ama oldukça yadırgadım. Arkadaşımız henüz 14 yaşında, ehliyeti yok, Vectra olsun Toros olsun, motorlu hiç bir araç kullanmaması gerekiyor. Tamam bir kızı arabayla almak çok güzel ve centilmence bir harekettir, ancak trafiğin de ne yazık ki şakası olmayan bir kavram. Sadece sen değil, etrafındakilerin de emniyeti için bunu yapmamalısın.

Üzgümüm ama bir kaç yıl daha sabretmen gerekecek.

ewet zaten benimkide fransız ama ne araba be neyse

bencede sakın ehliyetsiz kullanma diyecen sen kullanmadınmı ben kullanmadım sadece mahallede birde pikniğe falan gittiğimizde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...