Bakımı birazcık abarttım galiba...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Cumhur şu kaput altındaki yalıtım süngeri midir nedir tam olarak bilmiyorum işte onu ne kadara taktırdın ?

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
ben istanbuldayım o arkadaş izmir de sanırım.

İstanbulda isen Yezocan(Opelim netten)ı ara o servis bildiğim kadarı ile o yardımcı olur sana....

Cumhur şu kaput altındaki yalıtım süngeri midir nedir tam olarak bilmiyorum işte onu ne kadara taktırdın ?

Murat toplam da bir tutar ödedim o parçanın ne kadar olduğunu bilmiyorum Serdarın cebini kaydet bir yere ona aklına takılan her şeyi sor yardımcı olur
0 532 786 18 24

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ezgene arkadaşım, valla yardımcı olmak isterdima ama tam olarak ne yaptıracağını anlamadım. bir de yetkili servis demişsin o yüzden işçilik falan ne tutar bilemiyorum. Birde benim bakıp değiştirmeye gerek görmeyeceğim parçalar yetkili serviste eminimki değişir. O yüzden yetkili bir servisi arayıp fiyat alabilirsin. Yetkili servislere www.opel.com.tr den ulaşabilirsin . sana yakın olanı arayıp bilgi almanı tavsiye ederim. Yanıltıcı bir bilgi vermek istemem.

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu servis ve ücretinini dahilinde Z rotları ve Rot başları denen ünitelerde değiştirildi...

Tüm değiştirilen üniteler Dirik Ticaret İzmirden Serdar beyden alındı ve tamamı orjinal (Yansanayi kullanılmadı) Fiyatın ekonomikliği açısından yazdım..
Nuri Usta ve Serdar Bey ikisi de opel uzmanı;)
Güle güle kullanın..

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bütün parçalarımı dirik ticaret Serdar dan alıyorum.. o yüzden serdara slm.lar.
Bu arada triger setini ve motor kaputuna takılan korumayı ne kadar ücrete aldın. ona göre bende onunla pazarlık yapayım..:D

serefertas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bu cam kaldırma işini kaça yaptırdın ?