Babamin bana hediyesi !

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Babamin bana hediyesi !

Hasarın kapıya denk gelmemesi büyük şans autoking çok rahat halleder.Ama bence babana onun için endişelendiğini arabanın önemli olmadığını güzel bir dille anlatman gerekir.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu an olayin sıcağı ile birşey söylesem işler çok farkli bi boyuta gider arabayi bi halledeyim duzeldigini eskisi gibi olduğunu görsün onun heyecani mutluluğu ile ufaktan citlatirim o zaman yanlış anlamaz sevinçten  ;D

Aracida bir tanidigimiza teslim edecegim inşallah randevu alip hallettirecegim iyi bir usta motor kaporta boya işi yapiyor renk için hallederiz dedi kaportadaki eziklerde basit eskisi gibi olur dedi yarin bi ugrayacagim isten izin alip zaten olay olduğunda bizim ustada görmüş kasko falan devreye sokmayin gerek yok hallederiz demiş  zaten benim aklimdada o vardı servis otoking hem tramere isleyecek hemde kasko bozulacak öyle zararim daha yüksek olacak bir gidip görüşüp son etapta karar vereceğim etraflica bi incelesinler

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun , umarım bu olayı 0 hata ile atlatırsınız . Benzer bir durum babamla benim başıma geldiği için babanızı kırmadan bu olayları açıklamanızı tavsiye ediyorum . Aracını garajda kolona çok yakın çektiği için aynı bölgeden aracını sürtmüştüm ve bu olay tamda babamın bana ''sağına dikkat et çok dar alıyorsun aracı'' derken başımıza geldi. Arabadan inip hasarlı bölgeye baktı , yüzünden sağlamca kolona girdiğimi farkettim. Araca geri geldiğinde canın sağ olsun böyle böyle öğreneceksin sana bir şey olmasın vs vs konuşmaları yapmıştı. Aynı şekilde üzüldüğüm için durumu anneme anlattığımızda oda benzer teselli cümleleri kullandı.Kısacası mal mülk gelip geçici önemli olan aile ilişkilerinin hasar görmemesi .  :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük geçmiş olsun :( .Benim babam da çok inattır.ama yapacak birşey yok baba bu..

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Kendisine zarar verebileceği vurgulanarak kirmadan ama kesinlikle kirmadan arabanin onemli olmadigi soylenebilir. Ben babami 2 yil once kaybettim. Keske yasasaydi da her gun arabami surtseydi...

+1907
Keşke hayatta olsaydıda ömrüm boyunca arabam olmasaydı.
İnsan elindekilerinin kıymetini malesef kaybedince anlıyor.
Ama son pişmanlık fayda etmiyor. Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun ..

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖yle valla deniz şimdilik bir sıkıntı yok araba disinda  :)

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çokk çokk gecmiş olsun, babanın canı sagolsun bastacımz onlar

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orhan kardeşim,
fani şeyler için can sıkmaya gerek yok. Baba candır araba yapılır geçer...hiç bir şey söyleme demiyorum, sadece söyleyeceğin '' canın sağolsun babam, sana bir şey olmasın ''' olmalı o kadar. Yaptırmaya babanla git, bide güzel yemek söyle daha çok hoşuna gider.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
Orhan kardeşim,
fani şeyler için can sıkmaya gerek yok. Baba candır araba yapılır geçer...hiç bir şey söyleme demiyorum, sadece söyleyeceğin '' canın sağolsun babam, sana bir şey olmasın ''' olmalı o kadar. Yaptırmaya babanla git, bide güzel yemek söyle daha çok hoşuna gider.

Yarin sabah beraber gidecegiz ercan abi saolasin iyi dileklerin icin araç düzelince de güzel bir dille dikkat etmesini bizim birsürü arabamiz olabilecegini ama bitane babam olacağını anlatacağım en uygun zaman aracin duzeldigini gördüğü an  :)

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orhancım iletini okuyunca inan en az senin kadar üzüldüm sıfıra yakın bir aracın orjinelinin bozulmasından dolayı.Fakat işin içine baba faktörü girince işin rengi değişir.Cana geleceğine mala gelsin hiç bir şekilde babayı üzme.Çok büyük geçmiş olsun..