B GT ile ilgili sıkıntılarınızı paylaşırmısınız..?

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
benım araç soğukken 1,5 rms de çalışıyo vede bi nasıl desem bu elektirikli süpürgeleri en alt devirde çalışırken çıkarttığı ses gibi ses geliyor sonra bir zaman geçtikten sonra kesiliyor bu normal mi

aynı ses bendede geliyor. bişeyler biyerleri ısıtıyor ama ne bilmiyorum. birisi ne olduğunu söylemişti zamanında. kötü bişe deil ama :)

** bu araçlarda lpg kullanıyorsanız sakın shell ve bp dışında almayın arkadaşlar. hele ucuz olanları asla... ben hepsini denedim, opet ve po dahil en güzeli shell, diğerlerinin hepsi tekleme yapıyor gaz yemiyor gibi..

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
*** bu arada az önce yetkili servis ile görüştüm arka poryalar için 470TL %43 indirimli olarak fiyat verdiler :)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya yapmayın arkadaşlar sallamayın biyerlerinizden diycem kızacaksınız bana..

abs beyni yolda giderken çat diye bozulur mu? ani fren yok, çukura düşme yok, hiç bişey yok durup dururken.. bunun bakımını nasıl yapıyorsunuz? söyleyin de bizde bilelim..

egzantirik ve krank mili sensörleri peki? onlara bakımı nasıl yapıyorsunuz?

benim arabama sağolsun hakan abi ve salih abi bakardı Türkiye'de sayılı insanlardır kendileri.. burada ben vectra-b' yi avcumun içi gibi bilirim diyen adama ders verirler.. herkes de bilir.. haftada bir liftte olan araçtan bahsediyorum.. yahu durduk yerde benzin pompası bozuldu hemde sürekli benzinde binerken..

bu TR üretimi olan vectraların kaderidir arkadaş bana kimse aksini idda etmesin..

ama bir nokta daha var eğer vectra-b alıyorsanız benzinli alın ve lpg'sini kendiniz taktırın ama iyi bir ustaya bu noktayı atlamayın..

clap.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 6 ay kullandım abs beynini 2 kez yaktı.ama bu arada sürekli uzun yoldaydı.araba hiç durmadı nerdeyse.başkada hiç bi sorun yaşamadım.

clap.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abs beyni yolda giderken çat diye bozulur mu? ani fren yok, çukura düşme yok, hiç bişey yok durup dururken.. bunun bakımını nasıl yapıyorsunuz? söyleyin de bizde bilelim..

benim arabama sağolsun hakan abi ve salih abi bakardı Türkiye'de sayılı insanlardır kendileri.. burada ben vectra-b' yi avcumun içi gibi bilirim diyen adama ders verirler.. herkes de bilir.. haftada bir liftte olan araçtan bahsediyorum.. yahu durduk yerde benzin pompası bozuldu hemde sürekli benzinde binerken..

bu TR üretimi olan vectraların kaderidir arkadaş bana kimse aksini idda etmesin..

ama bir nokta daha var eğer vectra-b alıyorsanız benzinli alın ve lpg'sini kendiniz taktırın ama iyi bir ustaya bu noktayı atlamayın..

eline sağlık hocam ne güzel yazmışın.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com

doğru söze ne hacet... Bakım ile kusura bakmayın Beyinlerin ve sensörlerin vs. hiç alakası yok. Benim aracım dediğim gibi bakım için servisten çıkmazdı. Aracın ekonomik ömrü doldu. İlk sahibi olarak, senelerce 0 sorun ile 2 vectra sahibi oldum ve bu sene sattım sonuncusunu da. Bu saatten sonra alacak veya binecek olanlar bunları bilerek, aracı severek satın alsın, kullansın.

15.000tl ye bunları bilmeden vectra alıp, sonra opel şöyle böyle, diyecek kimse atmasın aracı. Araba alıyorsan, forumlarda biraz araştır. Yok araştırmadan alıyorsan sen bilirsin, o zaman forumlara gelip, aldık ama uyduruk arabaymış demesin. İlk mesajda yazdığım sorunların %99 unu aracınız ya yaşamıştır, öyle almışsınızdır yada km'si daha gelmediği için yaşanacaktır.

Bunları bilerek yeni aracınızı alın yada binmeye devam edin. Bu kadar yazılana rağmen Vectra alıp, vay benzin pompası yandı diyerek marka modeli gelip buraya kötüleyen olursa, çok ağır cevaplar yazacağım artık.

clap.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu kullanıcıdan kullanıcıya değişir araba farkı budur.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

ibrahim yazdıklarına dikkat et ( sallamayın biyerlerinizden ) ne demek. yalanmı söylüyoruz. bu kullanıcıya göre değişir. ben kıl adamım soketlere kadar söker temizlerim. ve yaşadıklarınızın hiç birini cdx aracımda yaşamadım.yaşamak zorundamıyım anlamadım. lütfen yazdığın kelimeye dikkat et ve seviyeyi düşürme.bu yazdığınıda şahsıma hakaret sayıyorum........ ve senin gibi mühendis bir arkadaşa yakıştıramadım ....

Son düzenleme:

adil_adil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahim yazdıklarına dikkat et ( sallamayın biyerlerinizden ) ne demek. yalanmı söylüyoruz. bu kullanıcıya göre değişir. ben kıl adamım soketlere kadar söker temizlerim. ve yaşadıklarınızın hiç birini cdx aracımda yaşamadım.yaşamak zorundamıyım anlamadım. lütfen yazdığın kelimeye dikkat et ve seviyeyi düşürme.bu yazdığınıda şahsıma hakaret sayıyorum........ ve senin gibi mühendis bir arkadaşa yakıştıramadım ....

kim ne derse desin for ever vectra b :)

ibrahim kardes kore nerde german nerde?

sen vectradan inip sifir kiaya binmis adamsin.

10 yasinda bir kiaaya bin ondan sonra on yasinda vectra b yi kiyaslabence?