Ayna sorunu

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımın sağ yan ayna camı düşerek kırıldı. Sağ aynada elektrik tesisatı var mıydı hatırlamıyorum, ben ayna kolunda bir elektrik tesisatı göremedim. Aynı tür aracı olanlar bilgilendirirlerse sevinirim. Bir de bu ayna işini nasıl ve kaç liraya hallederim. Aracım astra h 2006 model

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynan büyük ihtimal icerden ayarlamali yani elektrikli ve isitmali...buz cözümü icin...
kaca??? onu bilmem..servise sorman lazim..
gecmis olsun

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
2000 model g kasada orjinal 65 tl yan sanayi ama çok düzgün duruyor 20 lira...
aynı değil ama fikir vermesi için yazdım. aşağı yukarı aynıdır fiyatları...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sitede satan arkadaş vardı .bi arama yap istersen

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger sadece ayna(cam) olan kısmı kırıldı ise sanayide bi camcıya gidip tümsek ayna kestir bir tane. zaten onlarda hazır kalıplar vardır. 20-25 lira birşey verirsin olur biter. benimde sol aynam (sadece cam kısmı) kırılmıstı öyle yaptım. çıkmasına 10 lira demişlerdi orjinaline. biraz deforme olmustu 15 liraya ayna kestirip yapıştırttım, işimi görüyor...

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağ olun arkadaşlar, öğrenmek istediğim bir şey var aracım enjoy paket, bunlarda sağ ayna da ısıtmalı mı? eğer ısıtmalıysa, kestireceğimiz bir aynada bu işlev sorun olacaktır.

Şimdi diyeceksiniz ki aynanın kırık parçalarına baksaydın diye, ama aynanın düştüğünü hiç fark etmedim bile, ben gördükten sonra da yerde parçası bile yoktu. Yarın foto çekip eklerim fikir vermesi için.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim her iki aynamda ısıtmalı. yapıştırma ayna ile hiç bir sorun yaşamadım ve ne zaman yağmur yağsa rezistansı çalıstırırım ki aynadaki su buharlaşsın... bu arada sizinkileri bilmiyorum ama bizde ısıtma işlevi aynada değil aynanın yapışık olduğu plastik aksamda. ordan aynayı ısıtıyor sadece.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
benim bildiğim rezistans aynanın içinde çünkü ben sol tarafı sonradan ısıtmalı yaptım aldığım aynanın üzerinde 2 adet kutup başı vardı.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
ucu boşta duran iki kablo varsa ısıtmalı demektir, yoksa ısıtma da yoktur.
öte yandan o ısıtma kabloları takılı olsa ayna yerinden düşmezdi, kablolar tutardı.
kablo var ve ayna düşmüş! ise ihtiyacı olan birisi sizden gidermiş olabilir ihtiyacını.
sökmesi çok kolay çünkü, ben kendim değiştirdim ayna camını yenisiyle..

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepiniz sağ olun yorumlarınız ve önerileriniz için. Aynada herhangi bir elektrik aksamı göremedim, bugün denedim ayar tuşları filan herşey eskisi gibi çalışıyor yani kolayca yönlendirebiliyorum tek sorun camın olmaması gibi görünüyor işte aynanın son hali.

dsc01470vu.jpg