ATİKER Sıralı lpg

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ATİKER sıralı sistemini yenilemiş diyolar bilgisi olan yada kullanan varmı acaba fiyat açısından baya bi fark var atikere 1100ytl isterken lovato ya 1500 ytl istiyolar ve adamlar garantisinide veriyolar ne diyosunuz nasıl sizce
LPG kullanan arkadaşlar bi el atıverin

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
valla atikeri kötüleyen görmedim.Herkes çok memnun hatta Türk Brc si diyorlar Atiker için. Yakın bi abim taktırdı lacettiye çok memnun.Made in Konya yani Atikerin olayı.

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ATIKER SIRALI LPG sistemlerinin sunduğu IHLAMURLAR ALTINDA reklamlardan sonra devam edecek...:D

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ATIKER SIRALI LPG sistemlerinin sunduğu IHLAMURLAR ALTINDA reklamlardan sonra devam edecek...:D

:kop: :kop: :kop: :kop: (Ezgene reklam yapma :kop: )

valla ben Atiker taktırdım...1100 ytl taktıdım..şu an çok memnunum Allah'a şükür hiçbir dezavantaj görmedim.Yaşadığım bölge rampa olduğu için çekişte hiçbi sorun yaşamıyorum..çok memnunum öneririm herkese...

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıtalyan landı renzo taktırdım takdırırken cok arasdırdım gırme yerlıye dendı herkes tarafından ama mıllıyetcı ruhumda atıker dıyordu sonunda tankın atıker oldugunu hıc bır yabancının tankı olmadıgı soylendı bızde az yerlı az yabancı takdırdık oldukca memmunum 45 lıtre 500 ila 550 km sehır ıcı dısı karısık

duman_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımın 2001 Vectra 2.0' ına taktırdık, son derece memnun, performansta da bi değişme olmadı, şehiriçi ortalama 145 ykr. yakıyor. fiyatı uygun,taksitte yaptılar...

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende araştırdım herkez kendi malını övüyo lovato ya gidiyorum en iyisi bu diyo BRC ye gidiyorum en iyisi bu diyo atikerle brc nin servisi aynı lovato taktıracağına atiker taktır diyo her kafadan bi ses çıktı kafam karıştı
Ama yerli fiyat açısından yükü hafif kasmadan rahat rahat olacak yani tam bi tasarruf :) takarkende kullanırkende.
araştırmalarımı ekleyeceğim bu konu hakkında
ankarada 1200 lira dediler daha düşük fiyata bulabileceğim bi yer varmı acaba?

duman_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım LOVATO,BRC,Atiker,Tartarini vs. vs. ve belli başlı markalı sıralıların montajı iyi yapıldıktan sonra sıkıntı çıkarmaz. Bu yüzden memnun olanlar doğal olarak kendi markalarını övüyorlar. Ama Atiker'in öne çıkan yanı, yerli olduğu için fiyatının uygun olması. Konya'da olduğum için Atiker taktıran bir çok arkadaşım var,memnunlar..
Geçen arkadaşıma 1.100' e takmışlar, taksitli...

Sauronz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla arkadaslar bende cok kararsızım

Tartariini = 2.100 YTL
Atiker = 1.600 YTL

ne yapsam acaba ?