Atiker LPG Kullanıcıları

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sn ceyhun bey sizde hangi kit var acaba bende de atiker var ama kusura bakmayın sorularınıza cevap yazmayacagım aynı olayı üst te BRC marka için yazmışsin ben sorumlu arkadaşlardan bu konuyu ve bu arkadaşi izlemelerini rica ediyorum çünkü gereksiz kalabalık konu yapmayalım lütfen gerçekten atiker yada brc yada başka marka kullananlar acarsa seve seve konusalım işte acılan konu arkadaslar http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=28613

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
moderatörler ilgili konuları kilitlesin hem kalabalık olmasın hemde enayi durumuna düşmeyelim.teşekkürler göztepeli

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker kullanıyorum ve bugün gaz valfine giren hortumu çıkardım motorun üst kapağına delerek takmışlar diye o deliği genişletmek istedim. sonradan hortumu yeniden yerine taktım ama şimdi ilginçtir ki gaza geçmemeye direniyor alet. yarın lpg yi takan usta bakacak durumu yazarım buraya benim gibi bir sorun yaşayan durumu anlar ilerde.

horizon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar çok marka olduki hangisini taktıracağımı bir türlü karar veremedim...

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sn ceyhun bey sizde hangi kit var acaba bende de atiker var ama kusura bakmayın sorularınıza cevap yazmayacagım aynı olayı üst te BRC marka için yazmışsin ben sorumlu arkadaşlardan bu konuyu ve bu arkadaşi izlemelerini rica ediyorum çünkü gereksiz kalabalık konu yapmayalım lütfen gerçekten atiker yada brc yada başka marka kullananlar acarsa seve seve konusalım işte acılan konu arkadaslar http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=28613

Arkadaş sizin derdiniz nedir anlamadım..Herkes hangi kit için yazı yazacağını bilerek konuya girerse kötü mü olur? Bu konuyu ve arkadaşı takip edin ne demek yaw. Gereksiz kalabalık vs. ne demek istiyosunuz? Yani bugüne kadar lpg ile ilgili açılan konular rahatsızlık vermedi de şimdi bu konu sizi rahatsız etti, tavrınızı anlamak gercekten mümkün değil...

Değerli opelimnet üyeleri, esasen bu arkadaşı takip etmeli (arkadaşın deyimiyle tabi, takip edilince de ne olacaksa, onu da anlamış degilim)....

Burası bir forum sayfası, güncel konuları sabit başlıklar altında toplamak, belki bir kaç tane olmasını sağlamak faydalıdır.

Lütfen kişisel düşüncelerini genele yorarak hareket eden bu vatandaşlara itibar etmeyelim..

Herkese iyi forumlar

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ceyhun sanırım yanlış anladın sen ,göztepelinin demek istediği atıker harici yazmayalım diyor tabi bunu söylerkende kelimelere biraz dikkat etmek lazım ,birbirimizi kırmadan sorunlarımızı halletmeye devam edelim ;)

gsiserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bedne atıker kullanıyorum sehır içi 225 ykr şehir dişi 190 ykr yakıyoo ve devirli kullanıyorum.
brc zavolli daha az yakıyo denedik gördük