Atermik Cam

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Atermik Cam

dinojasie link' Alıntı:
metal film ne oliki. Ne işe yarıyor

Zengin işi birşey belli ki. (:)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mert bırak şimdi aterik camı materik camıda ben araca bir video çekmeyi düşünüyorum, bir yardım eli uzatta beraber halledelim şu işi bir haftasonu :) Kafamdaki videoyu çekebilmem için birinin daha olması gerekiyo yanımda.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Mert bırak şimdi aterik camı materik camıda ben araca bir video çekmeyi düşünüyorum, bir yardım eli uzatta beraber halledelim şu işi bir haftasonu :) Kafamdaki videoyu çekebilmem için birinin daha olması gerekiyo yanımda.

Nasıl bir video olacak o  :)

Büyük bir prodüksiyon galiba  :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

İzmir'de olaydın. Aah ah. (:)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Nasıl bir video olacak o  :)

Büyük bir prodüksiyon galiba  :)
Tv lerdeki otomobil tanıtımları gibi birşey çekmek istiyorum aslında, kamerayı fln yol kenarına koyup önünden geçmek vs..Bunu yapmak içinde mağlum yolun bol olması lazım, ya çok erken saatte çekecem yada yolun boş olduğu bir yer ( şile tarafı yada avrupada Büyükçekmeceden sonrası) lazım... Hatta bi kamera daha bulup sağ yan aynaya bağlamayı bile düşünüyorum yalnız seslendirmeyi nasıl yapıcam onu bilmiyorum...Videonun arkasında hafifte bir müzik on numara video olur :D

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
İzmir'de olaydın. Aah ah. (:)
ևekeriz dersen ben izmirede gelirim sıkıntı olmaz, bi feribto biletine bakar izmirde olmam. Ecoflex le az mı gidip geldiydim eyy gidi günler  special_Partyman

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tv lerdeki otomobil tanıtımları gibi birşey çekmek istiyorum aslında, kamerayı fln yol kenarına koyup önünden geçmek vs..Bunu yapmak içinde mağlum yolun bol olması lazım, ya çok erken saatte çekecem yada yolun boş olduğu bir yer ( şile tarafı yada avrupada Büyükçekmeceden sonrası) lazım... Hatta bi kamera daha bulup sağ yan aynaya bağlamayı bile düşünüyorum yalnız seslendirmeyi nasıl yapıcam onu bilmiyorum...Videonun arkasında hafifte bir müzik on numara video olur :D

Proje baya büyükmüş.  greatt

Bunu hakkıyla yapabilmek için ekibin 3 kişi olması daha iyi olur gibi.

2 kişi araç içinde çekim yaparken 3. kişi dışarıdan farklı bir açıyla çekim yaparsa montajla konu anlatımı sırasında 2 açıda kullanılırsa falan filan.

ևok başarılı bir video olur gerçekten.

Gözümde canlandı valla  :)