astrayı yakayımmı parçalayayım mı?

halilertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tr.netlog.com
allah yardımcın olsun..kafayı taktıkca daha da büyür gözünde..

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede kafana takma... ayrıca 0 arac dıyosun... fabrıka arızası olabilir...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaslar gözunuzu sevim öle yada böyle kullanın gıtsın opelını sevmeyen bırde reno clıo dızel bı araca bınsın , dün kullandım bı 15-20 dakıka yahu araba dıye cıkartanın hadı cıkdı , alanında yanı akıl suphesı olması lazım bıldıgınız odun araba yahu sız opelden sıkayet edıyorsunuz şahsi dusuncem su ki opel paramparca bıle olsa bınılır ,,,
sen dızelıne bınmıssın ben daha 1000km de sıfır 1.4 benzınlısıne bındım ondan ınınce araba kullanmayı unuttugumu anladım kendı aracımı kullanamadım ne ıgrenc ne odun ne sekılı bozuk bı arabadır gıtmıyor gıtse yolda durmuyor.. hep opel gene opel dıorum....

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınızı neden servise götürmüyorsunuz? 2009 olduğuna göre garantisi devam ediyor. bu arada pas nerelerinde oluyor?Ben dün cam fitillerini söktüm temizledim, bir gram pas yoktu altında (bol bol çamur birikmiş olmasına rağmen) biraz sakin olun ve sırayla ele alıp servisle irtibata geçin. Halledilemeyecek hiç bir şey yok. geçmiş olsun...

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun garantisi devam ediyorsa bir yetkili servise götür güzelce bir elden geçirsinler.

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaskon varsa yak tabi bir kravata içine taş koy sonra benzin deposuna sıkıştır bir kısmı dışarda kalsınkı ateşe verirken sende kaçasın kolay gelsin

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı satın bence arabaya binince bir sorun olmasa bile o psikolojiyle sorun varmış gibi hissedersiniz

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses mevzusu teybin şu hız artınca sesi yükselt gibi bi özelliği vardı. o açıksa o problem oluyor. benim de oluyordu. özellikle ışıklara geldiğimde sesi açamıyordum...

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakin olun sıfır araç sahibisiniz yetkili servise götürün başlarına bela olun sorunları gidersinler kurtulsunlar sizden :)
nasıl yapılır bilmiyorum ama yetkili servis çözmek zorunda hele ki araçta pas var diyorsunuz garantisi nolcak bunun yakarsınız çıralarını..

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bıktım bu sorunlardan yemin ederim ya,
1)teyp kendi kendini kısıyo ister 10 dk dinle ilk ister 1 saat kısıyo kendi açamıyorum sesi
2)1-2 ayda bir sis farı ampulü kesin patlıyo bi sağ patlıyo sonra sol patlıyo
3)sıcakta klima kapalıyken bile araba gitmiyo zorlanıyo
4)1 den 2 ye alırken çat diye şanzımandan ses geliyo sanki debriyaja tam basmamışsın gibi easytronic araç 30000 de daha
5)arabada pas var
6)camları kapatırken kapı motorlarından ses geliyo
sizce ne yapayım anlamıorum bıktım artık
1-teybin havalandırmasında bir sorun varsa aşırı ısınıp koruma amaçlı kendini kapatması normal.anlayan birine söktürüp baktırmak gerekli.belki de havalandırma kanalları falan kapanmıştır.
2-uygun değerlerde ampul kullanılmazsa bütün araçlar ampul patlatıyor.astraya özgü birşey değil yani.
4-easytronicte debriyaj kontrolü yaptırmak lazım.belki de balata bitmeye yakındır.veya kalibrasyon gerekli olabilir.