Astra'nın Kliması Yetersiz mi?

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra'nın Kliması Yetersiz mi?

M1kemal link' Alıntı:
;D ;D
hic gulesim yoktu
simdi ornek vereyim dısarısı +45 derece ve sen klimanı ac saatlerce calıstır arac içi sıcaklıgın atıyorum 26 nın altına inmez
                          dısarısı +30 derce ve klima acık arac ici sıcaklık atıyorum 23 un altına iner
bunları bide kıs ayları ıcınde dusun
umarım anlatabilmişimdir

yok haklısın hocam bu konuda ben esprisine yazdım :)

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Polen filtresine bir baktırın bence...

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

33 derece sıcaklık dışarda vardı araç güneş altında duruyordu içine binince zaten baya yaktı direksiyonda sıcaktı o denli düşünün.Klimayı auto konumunda açtım biraz gittikten sonra yaklaşık 3-4 dakika içinde farkedilirr cinsten bir soğuma oldu sonrasında zaten baya soğutmaya başladı.Filtrelere baktırın bence.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bakımdan önce bende acaba bu klima yetersiz mi diye düşünüyordum ama bakımda filtreler değiştikten sonra fark edilir derecede performans artışı oldu.  :)
şuanda aracımın klima performansından memnunum.  :)

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok konu var bu hususta forumda. Ben uzun uzun zaten 10 kere yazdım nedenlerini, servise götürdüğümde neler olduğunu vs vs.

Ben istanbul trafiğinde sürekli dur kalk halinde aracımı kullanıyorum, istanbul havası da malum. Bu şartlar altında açıkça söyleyebilirim ki, soğutmuyor. 50 Km üzerini geçince canavar gibi olan klima 50 Km altında sanki vantilatöre dönüyor. Birde pis pis koku salıyor ki sormayın.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Her guzelin bir kusuru vardir astraninkide bu maalesef , klimasinin savunulucak bir tarafi yok arkadaslar muadillerie gore astranin klimasi yetersiz ,kotu degil ama iyide degil varsin kusuruda bu olsun diyecegim ama 60binlik bir aracin klimasindan insan iyi bir performans bekliyor bakimda polenler degissin bakalim ne olacak merak ediyorum , klimayi kapattiktan somra gaz ciksin koku yapmasin diye fanida aciyorum fakat iceri ilac ve nem kokusu karisik bir koku veriyor sanirsin gaz odasindayiz mubarek

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Berabet demekle yetinicem heleki 1.3 motorda 3 kademeden sonra araba kafa sallıyor

deniz33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar sizinle ben aynı arabayımı kullanıyoruz bilemedim şimdi. Ben Mersin-Anamurda yaşıyorum. arababmdaki klimada çift bölmeli elektronik klima 2.-3. kademelerde iki bölmeyi de en soğuğa ayarlıyorum. birkaç dakika sonra ya sıcaklığı 22-23 derece çıkarıyorum veya fan hızını ya birinci kademye indiriyorum yada ayaklara yönlendiriyorum. hızımında klimanın gücüne bir etkisini görmedim.

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de klimanın bir olumsuzluğunu görmedim. Dijital yok bende aracım edition. Daha hiç 5-6. kademeye getirmeye gerek duymadım. Direk yüze veremiyorum zaten donduruyo başımı.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Klimanın fanını 2.kademede kullanmam dahi yetiyor.Hatta çekişte az düşüş oluyor gibi geldi bana.Ben memnunum yani.