astra yedek anahtar yaptırdım fiyatı...

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben vectra c kasanın sustalı 2 tane anahtar yaptırdım 350/400 arası bişeydi sanırım

miryanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
reklamları izledik

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kasko sadece yüzde 10 kadar bozuluyor....bizim arabanın yedek anahtarı kayboldu ..kaskodan yaptırıldı yenisi (japonya dan geldi anahtar) yüzde 50 olan kazasızlık indirimi yüzde 40 oldu

enterresan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslın da benimde bir yedek anahtar yaptırmam gerekiyor benim arabayı aldığım kişide kaybetmiş yedek anahtarı :(

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçen hafta bende serviste (Bursa) sordum Hani Corsa D lerin anahtarı sustalı bizim C yide sustalı yapsak maliyeti ne olur diye 170-200 arası bir fiyat verdiler .. pahallı geldi

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bugün yol üstünde opal otoya gittim ankara konya yolundaki. yetkili servis. 200 civarı bişe tutar dedi adam ama asıl fiyatı verecek kişi değildi.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Her Türlü Opelin Yedek Anahtarı yapılıyor gerek kumanda gerekse immobilizer kodlama, Hatta kayıp olan anahtar araç üzerinden devre dışı bırakılabiliyor. http://www.otomobilanahtari.com bakmanızı öneririm.
Konularınızın kapanmaması için;

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.