astra yedek anahtar yaptırdım fiyatı...

caycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selcukunal' Alıntı:
Bu arada bu yazılanları okurken aklıma geldi. Bizde yani KOÇ ALLIANZ'da 500 YTL'ye kadar anahtar teminatı var. Onun için Koç Allianz'ın varsa cepten para vermezsin :)

Merhaba Selçuk Bey benim kaskom koç allianz'dan.
Bu anahtar olayı nedir? öğrenebilir miyim?
Bu arada benim yedek anahtarım kırık olarak evde duruyor. Sanırım yenisini yaptırmam gerekecek. Yeni anahtarımı kapsam dahilinde yaptırabilir miyim?

Saygılar
Çağdaş

thanatas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yedek anahtarın kumandalı olup olmaması bir sorun teşkil edermi bende diğeri yok da, eski sahibi kayıbetmiş ve bir türlü sıra gelmedi (ekonomik olarak)? Kaskoda problem mi çıkar ? Biraz daha açıklayıcı olabilirmisiniz ?

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokhan_soylu07' Alıntı:
nası yanı anahtar ı sırket mı alıyo bı aydınlat bızı lutfen

Hayır canım ama 500 ytl ye kadar anahtar teminatı var. Kaybolursa çalınırsa 500 e kadar teminat veriyor

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
caycan' Alıntı:
Merhaba Selçuk Bey benim kaskom koç allianz'dan.
Bu anahtar olayı nedir? öğrenebilir miyim?
Bu arada benim yedek anahtarım kırık olarak evde duruyor. Sanırım yenisini yaptırmam gerekecek. Yeni anahtarımı kapsam dahilinde yaptırabilir miyim?

Saygılar
Çağdaş

şimdi yeni poliçelerde sunulan bir teminat eğer poliçenizde böyle bir kloz varsa anahtar teminatınızı 500 liraya kadar kullanabilirsiiniz. Oto king hizmeti gibi eğer varsa kullanırsın yoksa kullanamazsın. Daha yeni çıktı zaten

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
thanatas' Alıntı:
Yedek anahtarın kumandalı olup olmaması bir sorun teşkil edermi bende diğeri yok da, eski sahibi kayıbetmiş ve bir türlü sıra gelmedi (ekonomik olarak)? Kaskoda problem mi çıkar ? Biraz daha açıklayıcı olabilirmisiniz ?

arkadaşa bi cevap yazdım aynı şeyler senin için de geçerli. Fakat Koç Allianz için diğer sigorta şirketlerinin böyle bir hizmeti var mı bu sizde de geçerli mi onu bilmiyorum açıkçası

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selcukunal' Alıntı:
Bu arada bu yazılanları okurken aklıma geldi. Bizde yani KOÇ ALLIANZ'da 500 YTL'ye kadar anahtar teminatı var. Onun için Koç Allianz'ın varsa cepten para vermezsin :)

SELCUK KARDEŞ BENİM KASKO KOÇ ALLİANZ ŞİMDİ BEN GİTSEM SERVİSE SUSTALI TİPİ ANAHTAR YAPTIRSAM KOÇ ÖDİCEK KASKO BOZULMUCAKMI YANİ...

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
SELCUK KARDEŞ BENİM KASKO KOÇ ALLİANZ ŞİMDİ BEN GİTSEM SERVİSE SUSTALI TİPİ ANAHTAR YAPTIRSAM KOÇ ÖDİCEK KASKO BOZULMUCAKMI YANİ...

:) ben öyle bi şey demedimki arkadaşım. sadece 500 YTL ye kadar karşılanır. Hatta sıfır araçlarda 1000 ytl ye kadar karşılanır. Malesef ve malesef kasko bozulur.

Ama şöyle düşünün kasko bozulmuş ve anahtarını da kaybetmişse 10 numara olur o zaman :kop:

Değil mi?

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selcukunal' Alıntı:
:) ben öyle bi şey demedimki arkadaşım. sadece 500 YTL ye kadar karşılanır. Hatta sıfır araçlarda 1000 ytl ye kadar karşılanır. Malesef ve malesef kasko bozulur.

Ama şöyle düşünün kasko bozulmuş ve anahtarını da kaybetmişse 10 numara olur o zaman :kop:

Değil mi?

sağol yardımın için aklımızın bi köşesinde dursun bu konu....

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
sağol yardımın için aklımızın bi köşesinde dursun bu konu....

Ne demek ben her zaman burdayım. Aklınıza takılan bütün sorular içiin bana ulaşabilirsiniz.

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok ŞÜkÜr Yedek Anahtar Derdİm Yok Arabayi AldiĞim KaybetmİŞ 2 Tane Kumandali Anahtar AlmiŞ Servİsten Sonra Eskİsİnİde BulmuŞ 3 Tane Anahtar Var Elİmde Kumandali SeÇ BeĞen Kullan....:)