astra yedek anahtar yaptırdım fiyatı...

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün yeni honda civicime bende kasko yaptırdım axaoyaktan ve anahtar kayboldugunda 500milyona kadar ödüyor bilginize

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selcukunal' Alıntı:
Ne demek ben her zaman burdayım. Aklınıza takılan bütün sorular içiin bana ulaşabilirsiniz.
Anahtarlardan biri kaybolduğunda ve kaskoya başvurduğumuzda yedek anahtar yapım ücretimi yoksa tüm kilit sisteminin değişimi içinmi kasko ücret ödüyor?

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astroid' Alıntı:
Anahtarlardan biri kaybolduğunda ve kaskoya başvurduğumuzda yedek anahtar yapım ücretimi yoksa tüm kilit sisteminin değişimi içinmi kasko ücret ödüyor?

anahtaar bedelini ödüyor. Tüm kilit sistemini değil

demiray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yaptırmayı düşünüyorum geçen serviste sordum astra için kumandalı 110 ytl dediler sen birazz fazla vermişin
servis adı demirel kayseri

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede en garantisi serviste yaptırmak bide bişey sorcam anahtarla beraber yedek anahtarın yanında barkotlar verdiler ıonlar ne işe yarıyo?

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
OTTO COUPE' Alıntı:
Çok ŞÜkÜr Yedek Anahtar Derdİm Yok Arabayi AldiĞim KaybetmİŞ 2 Tane Kumandali Anahtar AlmiŞ Servİsten Sonra Eskİsİnİde BulmuŞ 3 Tane Anahtar Var Elİmde Kumandali SeÇ BeĞen Kullan....:)
Oh be neşans bunun gibi şansın bol olsun . Ama kıratik bir konu mufazası :confused: Hırsızlar şimdi bildiğiniz gibi yöntem değiştirdi .Anahtarları çalıp arabayı götürüyorlar. Geçenlerde bir arkadaşın evine girdiler... Hemde aybaşı maaşını almış cüzdanı anahtarları açıkta masaüzerinde bırakmış sabah kalkıyorki arabada cüzdanda gitmiş . Araç halakayıp. Zİzzizolun evinizde bile saklı tutun. Biraz önce haberlerde keçti Adnan Şensesin arabasınıda ayni yöntem ile kaldırmışlar. Anahtar konusu önemli paylaşım için teşekkürler.:pon:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaaa bakın bu olaya katılmıyorum yok anahtar kayboldugunda servisle irtibata geciyorlarmış yoksa bedelini ödemiyorlarmış eger bir anahtarcıya gidipte anahtar yapıtırıp faturası alırsanız hiçbir sorun cıkmaz bu konuda neden cıksınki siz burda o sevmediğiniz servislere fazla fazla para alan servislere kendi elinizle yardımcı oluyorsunuz başka hiçbirşey değil bence bu ben yıllardır bu işi yaparım bana düzenli olarak 3-4 yıldır ankaradaki 2 tane yetkili servis gelirler anahtar yaptırırlar evet evet sizin o 2-3 günde aldıgınız anahtarları yapıp yada işin içinden cıkamadıkları anahtarları yaptırıp fiyatını katlayıp sizlere teslim ediyorlar işin aslı budur sevgili dostlarım...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
lnd' Alıntı:
yaaa bakın bu olaya katılmıyorum yok anahtar kayboldugunda servisle irtibata geciyorlarmış yoksa bedelini ödemiyorlarmış eger bir anahtarcıya gidipte anahtar yapıtırıp faturası alırsanız hiçbir sorun cıkmaz bu konuda neden cıksınki siz burda o sevmediğiniz servislere fazla fazla para alan servislere kendi elinizle yardımcı oluyorsunuz başka hiçbirşey değil bence bu ben yıllardır bu işi yaparım bana düzenli olarak 3-4 yıldır ankaradaki 2 tane yetkili servis gelirler anahtar yaptırırlar evet evet sizin o 2-3 günde aldıgınız anahtarları yapıp yada işin içinden cıkamadıkları anahtarları yaptırıp fiyatını katlayıp sizlere teslim ediyorlar işin aslı budur sevgili dostlarım...
Haklısın arkadaşım ben buna şahit oldum. 1. değin gibi anahtar olyı 2 döşemede kendi personeli işin içinden çıkamayınca piyasaya müracat.3 Müzik sistemleri ve alarım konusuda böyle . Önemliolan seçim yapıp doğru yerde doğru zamanda olmak. selamlar.:pon:

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim kaskomda iste her sene bir tane anahtar hakkin var dielim anahtarin kayboldu git al kasko delinmeden oduyor :)