Astra Sedan Ne Kadar Hızlı

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Sedan Ne Kadar Hızlı

bende gecen sene kırklarelınden otobana gırınce arabada 3 kışi ve bagaj ağzına kadar tıka basa doluydu bulgarıstandan geliyordum bellı belırsız aşağı doğru rampa  vardı ve 218 km/h cok rahat çıktım ustelık araç tupluydu duz yoldada  195 km/h rahat goruyorum aracı açmak cok onemllı eğer sağır kulanıldıysa son hızlara ulaşmak zor  olur

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Dijital ekranda en son 201 i gördüm yol şartları daha fazlasına izin vermedi ama araç tam olarak güven verdi.

301 - dizel bizim sirket araclarindan biriydi daha önce kesinlikle 220 hiz yapmaz ben o kadar yuklendim otobanda 200u gecmedi, astra sedana gelince konusunu da paylastim 1.3 dizel ile uzun yolda 205 i gordum ama yukarisina cikmadi naptimsa 205 diyor 206 hiza ulasmiyo o derece..ki sizin 1.6ymis bence 220 yi gorur diye dusunuyorum..

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.3 dizel hb ile çok rahat bir şekilde 180 görülüyor test ettim bunu ve aracın gitmesi için dahada ayağınızın altında gaz oluyor tahmini 200 görebilir düzlükte bayır aşağı ise 210 maksimum bayır eğimine göre görebilir.Sizinkide 220 çok rahat görmesi lazım

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Astra Sedan Ne Kadar Hızlı

KaHiN link' Alıntı:
301 - 1.3 dizel bizim sirket araclarindan biriydi daha önce kesinlikle 220 hiz yapmaz ben o kadar yuklendim otobanda 200u gecmedi, astra sedana gelince konusunu da paylastim 1.3 dizel ile uzun yolda 205 i gordum ama yukarisina cikmadi naptimsa 205 diyor 206 hiza ulasmiyo o derece..ki sizin 1.6ymis bence 220 yi gorur diye dusunuyorum..
301in 1.3 dizeli yok, peugeotun herhangi bir 1.3 motoru yok...

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Astra Sedan Ne Kadar Hızlı

faruk4143 link' Alıntı:
301in 1.3 dizeli yok, peugeotun herhangi bir 1.3 motoru yok...

pardon yanlış yazdım 1.3 ü benim araç için yazdım da fazladan oraya gelmiş..

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra H 1.3 CDTi ile 190 (Kayseri-Talas arkadan rüzgar vardı biraz)
Astra Sedan 1.4T ile 217 (Bursa Çevreyolu- Volvo V40 ile gaza geldik hafif rampa yukarıydı.)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar etmeyin eylemeyin, tamam öğretmeniz diye ders vermek istemem ama deli hızlardan bahsediyorsunuz. 200 km ve üzeri hızlar siz de biliyorsunuz çok tehlikeli. 200 gitse nolur 220 yapsa nolur, kime ne ispatlayacağız. Birinizin zcı bir haberini almak üzer bizi  madd.

disconnect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam yapma etme, hiçmi arabanın ne kadar hızlı gidebileceğini öğrenmek istemedin, hiçmi adrenalin yaşamak istemedin. rasta_occasion

Ve her zaman tavsiye ederim ki, şartlar müsait değilse asla ama asla hız yapmayın ve en önemlisi asla kemersiz araç kullanmayın.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

disconnect link' Alıntı:
Hocam yapma etme, hiçmi arabanın ne kadar hızlı gidebileceğini öğrenmek istemedin, hiçmi adrenalin yaşamak istemedin. rasta_occasion

Ve her zaman tavsiye ederim ki, şartlar müsait değilse asla ama asla hız yapmayın ve en önemlisi asla kemersiz araç kullanmayın.
Tamam hız yapmak istediğim zamanlar oldu, hele yol şartları elverişli ise bu bazen kaçınılmaz da oldu doğru ama her düzlüğü gördüğünde her yanından bir araç geçtiğinde gözüne kestirip gaza abanmak aşık atmaya çalışmak çok doğru gelmiyor bana. 200 km hız yaptıktan sonra değil emniyet kemeri, hava yastığı... iki cihan bir araya gelse kaportadan bedeni ayırmak mümkün değil, ispatulayla kazıyamazlar Allah korusun.  002tuhaff

maslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence bizim araçlarda sabitleme falan olabilir cünkü ben 1,3 sport tourer (1671 kilo) aracımla düz yolda 200 gördüm 185 e kadar baya hızlıydı sonrasında biraz geçte olsa cıktı