ASTRA SEDAN İNSİGNİA TARZI YOL BİLGİSAYARI

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA SEDAN İNSİGNİA TARZI YOL BİLGİSAYARI

Aslında şu an Almanya'da olan vehicle_dynamics dostumuzdan yolu servise düştüğünde yazılımlarla ilgili bilgi almasını rica edebiliriz. Direkt Almanya'daki bir servisten fikir almış oluruz böylece.

Hatta birde copy paste bir CD yapıp yollasalar ne de güzel olurdu. Götür burda servise, bağlat bilgisayara, yükle gelsin. (:)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Aslında şu an Almanya'da olan vehicle_dynamics dostumuzdan yolu servise düştüğünde yazılımlarla ilgili bilgi almasını rica edebiliriz. Direkt Almanya'daki bir servisten fikir almış oluruz böylece.

Hatta birde copy paste bir CD yapıp yollasalar ne de güzel olurdu. Götür burda servise, bağlat bilgisayara, yükle gelsin. (:)
Arada format falan da atarsın oh ne güzel windows 7 dvd si gibi :)
Anıl arkadaşımız bu konularda ilgili belki bu konuda ucundan köşesinden bir bilgi
sahibi olabilir Almanya" da

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Arada format falan da atarsın oh ne güzel windows 7 dvd si gibi :)
Anıl arkadaşımız bu konularda ilgili belki bu konuda ucundan köşesinden bir bilgi
sahibi olabilir Almanya" da

Olmuşken ses ve equalizer gibi ayar düğmeleri olan panelde gelsin, sportiflik mi istiyoruz torku 250 yaparken hp'yi 180 yapalım, ekonomi istersek 75 hp 100 tork olsun ooh. (:)

pipJqcH93hMn3bchKoOnx43REFZ6qmVSYCEcz2wsXI0HyAEdxXcL2b8Hop1b0YoZXGU=w705

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

An itibariyle bu işin peşini bırakmış buluyorum. Baştan beri özellikle istediğim Toplam harcanan yakıt miktarının litre cinsinden gösterimi bu kombine ekranlarda yokmuş. Hepsi bizde de mevcut olan Ortalama tüketilen yakıt miktarıymış. oysa astra h Kasalarda o ana kadar harcanan toplam yakıt miktarını da gösteriyordu. misal benzin aldığınızda 2 fulleme arasındaki alınan yakıt miktarını bu veriyle karşılaştırdığınızda çoğu şey hakkında fikir sahibi olabiliyordunuz. eğer aldığınız benzinle harcanan yakıt eşitse uzun yollarda çok yardımcı oluyordu bu gösterim çeşidi. ama maalesef üst seviye kombine ekranlarda da olmadığını kullanma kitapçığından öğrenmiş bulunuyorum. Tam bir hayal kırıklığı.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bu işin peşini bırakmam o kadar kolay.2013 kasa arabam(türkiyedeki saçma uygulama sebebiyle 2012 yazıyor ruhsatlarda).avrupadaki 2013 kasalarda varken bende olmaması mantığıma yatmıyor.artık GM Türkiye müşterisine değer vermeyi öğrenmeli.güncelleme istiyorsak af edersiniz ama eşek gibi yapacaklar.bunu bir alman isterken yapıyorsa biz isterken de yapmalı.2. sınıf dünya vatandaşı değiliz biz.onlar arabaya ne kadar ödüyorsa biz çok daha fazlasını ödüyoruz.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesinlikle katiliyorum buna almanyada uygulanan sey burada neden uygulanmasin ki,maalesef bir cok otomobil markasi Turkiyeye cifte standart uyguluyor ve donanimlar bile eksik geliyor,focusdaki sony olayi gibi

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün servisteydim sedanim icim güncelleme olmadıgını söylediler Herturlu konuda

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Kesinlikle katiliyorum buna almanyada uygulanan sey burada neden uygulanmasin ki,maalesef bir cok oomotil markasi Turkiyeye cifte standart uyguluyor ve donanimlar bile eksik geliyor,focusdaki son olayi gibi

+1000  Sanki yarı parasına veriyorlar.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M1kemal link' Alıntı:
Dün servisteydim sedanim icim güncelleme olmadıgını söylediler Herturlu konuda
1 güncelleme ne kadar zor olabilir ki anlamıyorum

sem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rus otomotiv programında izlediğim astra sedan videosunda  3 bölümlü  yol bilgisayarı gördüm opel türkiye yine farklılaşmış