Astra Sedan almak üzereyim

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Sedan almak üzereyim

Roland link' Alıntı:
Sigortacı tanıdık vasıtasıyla tüm firmalardan kasko ve sigorta hesaplattık. Gerekli bütün özellikleri de ekledi kaskonun içeriğine.

En uygun kasko AXA'dan 1250 gibi bir tutar çıktı. Sigorta ise 420'den aşağıya çıkmadı. Yaşıma ve ilk arabam olmasına göre gayet iyi öyle değil mi?

Önemli olan Kaskonun neleri kapsadığı :) Bazı kaskolar sadece fiziksel temaslarda hasarı karşılarken bazıları yangın, sel, deprem gibi doğal afetleride karşılayabiliyor..Bende en uygun Liberty de buldum 1500 liraya ama herşey dahil full kasko. Üstelik bu 1250 liraya mini onarım dahil mi senede 1 kere ön cam değişikliği ücretsiz mi vs. vs. bunları sözleşmeye bakarak netleştirin derim.. 1250 lira ciddi bir para az buz değil..

Roland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Astra Sedan almak üzereyim

MuratS link' Alıntı:
Önemli olan Kaskonun neleri kapsadığı :) Bazı kaskolar sadece fiziksel temaslarda hasarı karşılarken bazıları yangın, sel, deprem gibi doğal afetleride karşılayabiliyor..Bende en uygun Liberty de buldum 1500 liraya ama herşey dahil full kasko. Üstelik bu 1250 liraya mini onarım dahil mi senede 1 kere ön cam değişikliği ücretsiz mi vs. vs. bunları sözleşmeye bakarak netleştirin derim.. 1250 lira ciddi bir para az buz değil..
Deprem sel gibi doğal afetleri karşılıyor, yılda bir kez ve orjinal opel cam değişimi var. Onları özellikle söylediğini hatırlıyorum. :)

Diğer firmalardan da baktı 1500 çıkan var 1900 çıkan var. Axa'yı hem öneririm hem de en uygun fiyat onda dedi sigortacım. Tanıdıktı da sanırım ona yaptıracağım.

Bu arada aracı aldığım bayii de kendi kasko ve sigorta fiyatlarını verdi bana. O da aynı civarlarda ve full olduğunu söylüyordu axa için.

BugattiV

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Aracınız hayırlı olsun, oldukça genç sayılacak bir yaşta(ben o yaştayken evlenmiştim) böyle güzel sayılabilecek bir araca  sahip olma şansına kavuştuğunuz için tebrik ederim. (Yine ben o yaşlarda 15 yaşında bir honda civic sahibi idim  kahka536 neyse) Aldığınız araç motoru itibariyle henüz yeni dolayısıyla forumumuzda az sayıda kullanıcı var. Ancak forumumuzun genç cengaverleri cd 600 mü 650 mi neyse hepsini araştırıp hercü merd etmiş olduklarından size doğru bilgileri vereceklerdir. Aracınızı iyi günlerde sevdiklerinizle kazasız belasız kullanmanızı dilerim. Yaşınız itibariyle sedan bir araç tercih etmiş olmana da şaşırdığımı ifade edeyim.

Harun Bey,

Ben de geçtiğimiz sene sedan aldığıma göre, Astra Sedan çizgileriyle gençlere de hitap eden bir araç diye düşünüyorum  ;D
Astra'nın HB modelini çok beğenmiş ancak ilk arabamı alırken Astra için para denkleştirememiştim. Sedan'ı piyasaya çıkıp biraz da para biriktirince Sedan tercih ettim.
Sedan piyasada daha yeni olduğu için halen benzinliklerde veya otoparklarda yanıma gelip araba güzelmiş, memnun musun gibi sorular soran oluyor.
Kısacası Astra Sedan candır. greatt

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Astra Sedan almak üzereyim

BugattiV link' Alıntı:
Harun Bey,

Ben de geçtiğimiz sene sedan aldığıma göre, Astra Sedan çizgileriyle gençlere de hitap eden bir araç diye düşünüyorum  ;D
Astra'nın HB modelini çok beğenmiş ancak ilk arabamı alırken Astra için para denkleştirememiştim. Sedan'ı piyasaya çıkıp biraz da para biriktirince Sedan tercih ettim.
Sedan piyasada daha yeni olduğu için halen benzinliklerde veya otoparklarda yanıma gelip araba güzelmiş, memnun musun gibi sorular soran oluyor.
Kısacası Astra Sedan candır. greatt
+1

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sedanci gençler diye size bir konu açmak lazım.  Sasirtiyorsunuz beni  14alkiss

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HB ciler duymasın  005hihih

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Valla ben alırken daha sedan Astra J çıkmamıştı, yoksa sedan alırdım. Bundan önceki arabamda Astra G sedandı zaten. :)

Ha HB'nin ne artısını gördüm sedana göre, pandizotu çıkartıp arka koltukları yatırdın mı oluyor araba Station Wagon, masa yükle gitsin. (:)

Sedanın koltukları yatırsanda geçiş kısmındaki o metal aksam işi bozuyor geniş birşey taşıyacaksam.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sedan candir can  greatt