Astra Sedan almak üzereyim

Roland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Sedan almak üzereyim

Teşekkür ettim. Eskişehir'de kasko ve sigortayı yaptırıp öyle almaya gideyim aracı en iyisi.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun greatt

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayirli olsun. Kaskoyu disardan yaptirin kesinlikle.. grupamaya falan sorun derim..

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Antotodan almıştık bütün firmaları söyledi nerdeyse en son ergoydu galiba en ucuzu o fiyat verdi 1200 lira bende yaptırdım. axa için 2000 istemişti yanılmıyorsam :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız hayırlı olsun, oldukça genç sayılacak bir yaşta(ben o yaştayken evlenmiştim) böyle güzel sayılabilecek bir araca  sahip olma şansına kavuştuğunuz için tebrik ederim. (Yine ben o yaşlarda 15 yaşında bir honda civic sahibi idim  kahka536 neyse) Aldığınız araç motoru itibariyle henüz yeni dolayısıyla forumumuzda az sayıda kullanıcı var. Ancak forumumuzun genç cengaverleri cd 600 mü 650 mi neyse hepsini araştırıp hercü merd etmiş olduklarından size doğru bilgileri vereceklerdir. Aracınızı iyi günlerde sevdiklerinizle kazasız belasız kullanmanızı dilerim. Yaşınız itibariyle sedan bir araç tercih etmiş olmana da şaşırdığımı ifade edeyim.

ali0715

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Groupama'da kasko yaptırırsanız 3 yıl üst üste, Allah korusun araç pert olursa ilk yılki kaskoda olacağı gibi 3 yıl boyunca aracın sıfırını veriyorlar diye duydum. Ama içeriğine bakmadım.  muhtemelen onlarda da bir numara vardır.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ali0715 link' Alıntı:
Groupama'da kasko yaptırırsanız 3 yıl üst üste, Allah korusun araç pert olursa ilk yılki kaskoda olacağı gibi 3 yıl boyunca aracın sıfırını veriyorlar diye duydum. Ama içeriğine bakmadım.  muhtemelen onlarda da bir numara vardır.

Bu hizmetten yararlanabilmek için,aracın otomobil olup ruhsatının şahıs adına düzenlenmiş olması,trafiğe çıktığı ilk 15 günde sigortasının başlamış ve kaza tarihine kadar kaskosunun sadece Groupama Sigorta  tarafından yapılmış olması,aracın Türkiye'deki yetkili bayi veya distribütorü tarafından satılmış olması gerekmektedir.

Roland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler herkese iyi dilekler için.  047shakee

harunhoca link' Alıntı:
Aracınız hayırlı olsun, oldukça genç sayılacak bir yaşta(ben o yaştayken evlenmiştim) böyle güzel sayılabilecek bir araca  sahip olma şansına kavuştuğunuz için tebrik ederim. (Yine ben o yaşlarda 15 yaşında bir honda civic sahibi idim  kahka536 neyse) Aldığınız araç motoru itibariyle henüz yeni dolayısıyla forumumuzda az sayıda kullanıcı var. Ancak forumumuzun genç cengaverleri cd 600 mü 650 mi neyse hepsini araştırıp hercü merd etmiş olduklarından size doğru bilgileri vereceklerdir. Aracınızı iyi günlerde sevdiklerinizle kazasız belasız kullanmanızı dilerim. Yaşınız itibariyle sedan bir araç tercih etmiş olmana da şaşırdığımı ifade edeyim.

Dediğiniz gibi pek kullanıcısı yok henüz yeni olduğu için, ama kime desem Astra alıyorum diye hepsi Yeni Astra süper olmuş diyor. Kullanıcısı az ama bileni duyanı göreni çok sanırım.

Oldum olası HB araçtan haz etmemişimdir. Sedan olmayan araç eksik gibi geliyor bana. Kendime ait ilk arabamı alırken de içime sinen araç olsun diyerek bunu aldım. şu ana kadar hep babamın Kangoo'sunu kullandım. Kısa bir süreliğine de kuzenle ortak aldığımız 2001 Klasik Astra'yı kullanmıştım.

Teşekkürler yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Roland link' Alıntı:
Teşekkürler herkese iyi dilekler için.  047shakee

Dediğiniz gibi pek kullanıcısı yok henüz yeni olduğu için, ama kime desem Astra alıyorum diye hepsi Yeni Astra süper olmuş diyor. Kullanıcısı az ama bileni duyanı göreni çok sanırım.

Oldum olası HB araçtan haz etmemişimdir. Sedan olmayan araç eksik gibi geliyor bana. Kendime ait ilk arabamı alırken de içime sinen araç olsun diyerek bunu aldım. şu ana kadar hep babamın Kangoo'sunu kullandım. Kısa bir süreliğine de kuzenle ortak aldığımız 2001 Klasik Astra'yı kullanmıştım.

Teşekkürler yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için.
Sedan konusunda aynı düşünüyorum.  Hb araç yarım araç.  kahka536

Roland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sigortacı tanıdık vasıtasıyla tüm firmalardan kasko ve sigorta hesaplattık. Gerekli bütün özellikleri de ekledi kaskonun içeriğine.

En uygun kasko AXA'dan 1250 gibi bir tutar çıktı. Sigorta ise 420'den aşağıya çıkmadı. Yaşıma ve ilk arabam olmasına göre gayet iyi öyle değil mi?