ASTRA SEDAN 1.4 TURBO ACTİVE

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA SEDAN 1.4 TURBO ACTİVE

eraytly link' Alıntı:
Kaldırmışlar abi onu da kaldırmışlar 31agryyy

Yuharo. 35 lira be, ayıptır. Neyse servisten temin edilebiliyor Allah'tan. Küçük hesapçı Opel. Zeytin çalan THY mantıkçı Opel. (:)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Yuharo. 35 lira be, ayıptır. Neyse servisten temin edilebiliyor Allah'tan. Küçük hesapçı Opel. Zeytin çalan THY mantıkçı Opel. (:)
aynen thy 1 tane zeytin verdi uçakta bana 10 saat yolculukta :(:(

caglarkurt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Aynı aracın düz vitesini de 2 ekim de ben aldım. Ancak benim araç cosmo. Henüz 110 km. de pek kullanma fırsatım olmuyor. Dediğiniz gibi son derece oturaklı ve güzel görünümlü bir araç . Elbette keyfe keder ufak tefek eksikleri var. Aynalarda dediğiniz gibi sinyal olabilirdi. Gözlük için bir bölüm de olabilirdi. Arka koltukta kol dayamanın olmaması hoş olmamış. Direksiyonun ayar kolu dikkatimi çekmedi, beni rahatsız etmedi. Aldığınızda baktırdınız mı bilmiyorum, lastik hava basınçları kaç psi. benimkiler kaç bilmiyorum ama tümsek ve çukurlarda topaç gibi zıplıyorum. Belki havası fazladır  indirteyim diyorum. Bu forumdan öğrendiğime göre 34 ideal gibi görünüyor. Oysa kitapçık ekonomi için 39 diyor. Nasıl ekonomi ise 11 litre yaktı ilk 100 km itibariyle.. bir de 34 e indirdiğimde herhalde bi 15 lt yakar diye korkuyorum. Sizinkinin otomatik olduğunu düşünürsek biraz daha fazla yakması muhtemeldir. Ancak zamanla düşeceğini umuyorum. Bilgi paylaşımı yapabiliriz ևağlar arkadaşım.

tabiki hocam 200 km yaptım ortalama yakıt 11 lt idi sanırım...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayirli olsun gule gule kullanin.
Tek sikintiniz otomatik oldugu icin yakit fazla olacak malesef.

33kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

YA ARKADASLAR OTOMATİK VİTES ÇOK YAKAR DİYE BİRŞEY YOK.BASARSANIZ,DEVİRLİ KULLANMAZSANIZ ARABALARIN HER TÜRLÜSÜ YAKAR.BEN DÜZ YOLDA NORMAL TRAFİKTE 6-6.3 GİBİ BİR ORTALAMA İLE GİDİYORUM.ARABAM OTOMATİK DAHA 500 KM DE.ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUN OTOMATİK ARABA KULLANMAK BİR USTALIKTIR,İŞİ KAPARSANIZ ÇOK TATLI VE EKONOMİKTİR.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

33kaptan link' Alıntı:
YA ARKADASLAR OTOMATİK VİTES ÇOK YAKAR DİYE BİRŞEY YOK.BASARSANIZ,DEVİRLİ KULLANMAZSANIZ ARABALARIN HER TÜRLÜSÜ YAKAR.BEN DÜZ YOLDA NORMAL TRAFİKTE 6-6.3 GİBİ BİR ORTALAMA İLE GİDİYORUM.ARABAM OTOMATİK DAHA 500 KM DE.ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUN OTOMATİK ARABA KULLANMAK BİR USTALIKTIR,İŞİ KAPARSANIZ ÇOK TATLI VE EKONOMİKTİR.
Arkadasim istanbulda kullan bakalim bu ortalamayi yakalayabiliyormusunuz.
Astra nin otomatigi yakmiyo diyen ilk kisisiniz bu arada.

caglarkurt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arabam 500 km oldu ortalama yakıt tüketimi 9.2 şu anda çeyrek depodan biraz fazla yakıt var. iyimi kötümü bilemedim, 1.6 ford focus titanium otomatik vardı ondan daha az yaktığı kesin :)

sem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Arkadasim istanbulda kullan bakalim bu ortalamayi yakalayabiliyormusunuz.
Astra nin otomatigi yakmiyo diyen ilk kisisiniz bu arada.

ben hala arkadaşın çıkıp tabiki bu bir şaka demesini bekliyorum 6 litreyi manuel uzun yolda yakıyor  ustalıkla uzmanlıkla olmaz o ha koltukları falan söküp  hafiflettiyse bilmem