Astra radyo code girme sorunu

• Konuyu başlatan Astrasedan54
  • Başlangıç tarihi
A

Astrasedan54

Bilgi Girilmemiş
Selamun aleyküm iyi akşamlar arkadaşlar arabam opel astra sedan benim sorunum var radyo ekranında safe yazıyor bir türlü kod girme yerine gelmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim şimdiden teşekkürler

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Öncelikle teyp kapalıyken AS tuşuna basılı tutarak teybi açmanız gerekiyor. Bu şekilde kod ekranına düşebilirsiniz. Dikkat edin yanlış hatırlamıyorsam 10 kez yanlış girme hakkınız bulunuyor.

A

Astrasedan54

Bilgi Girilmemiş
Hocam sorun orada zaten code girme yerine gelmiyor şöyle diyeyim ben 1 kere hatalı giriş yaptım sonrakinde açtım radyoyu girebildim ertesi gün kontağı çevirirken elektrik gitti kutup başları gevşemiş sonrada radyo bu safe de kaldı 4 saat boyunca kontak açık radyo açık bekledim sonuç vermedi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Sitemizde arama bölümünde code girme şeklinde arayıp konulara göz atabilirmisiniz. Birkaç tavsiye mutlaka bulacaksınızdır. Geçmiş olsun hocam.

A

Astrasedan54

Bilgi Girilmemiş
Sitemizde arama bölümünde code girme şeklinde arayıp konulara göz atabilirmisiniz. Birkaç tavsiye mutlaka bulacaksınızdır. Geçmiş olsun hocam.
Sağolun olmaz ise zaten teypciye yaptırcam mecbur teşekkürler yardım için

A

Astrasedan54

Bilgi Girilmemiş
Hocam yaptım yöntem şu şekilde teyp kapalı kontak açık kalacak sonra as tuşuna basılı tutarken bir süre sonra teyp açma tuşunada basılı tutulacak ve sonra dııt sesi geliyor sonra şifre girme işlemi zaten sağolun ilgilendiğiniz için