Astra Mercekli Xenon (Resimli)

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugra hocam çok teşekkür ederim. Yardımcı olursanız, arkadaşla temasa geçip yardım almak isterim açıkçası... Bu arada xenon farlarımı 8000k değerinden 6000k değerine düşünmek istersem sadece ampulleri değiştirmem yeterlii olur mu? Yoksa diğer aparatları da mı değiştirmem gerekiyor

Son düzenleme:

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farları satıyormusunuz ?
Gittigidiyorda bu aracın resimleri var.

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam satıyordum ama vazgeçtim. O açıdan da fiyatı abartı bi rakam yazdım.

Bu farları çok ama çok beğendiğimden dolayı bir şekilde düzeltmek istiyorum. Bugün Yeni kasa passat'tan çıkma 2 merceği monte edip deneyeceğim. Eğer o da olmazsa benzin döküp yakacağım...

ALoAzraiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 adet Valeo mercek Megane 2 den çıkma alacaksın. Fakat bu mercekler D2S uyumlu olduğu için D2S soket alacaksın yine Megane2 den çıkma yada sıfır olabilir ve D2S 2 adet Xenon ampül alacaksın problemin ortadan kalkacak ve mutlu olacaksın :)

Tahmini fiyatlarını veriyorum
Valeo Mercekler Takımı : 50 - 60 TL
D2S Soketler : 50 -60 TL
D2S Xenon Ampül (Takım) : 80 - 100 TL

Bu parçaları aldıktan sonra problemin ortadan kalkacağına eminim. Saygılar.

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi olay budur işte...

Yardım eden ve görüş bildiren herkese teşekkür ederim...

ALoAzraiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim aynı sorunu bende yaşadım ve çözdüm sen ve birsürü arkadaşımız bu olaydan şikayetçi umarım yardımcı olmuşumdur. Saygılar dilerim.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi olay budur işte...

Yardım eden ve görüş bildiren herkese teşekkür ederim...

aldığın arkadaş demedimi arkadaşım mercekler ds2 merceği diye tabiki sen gidip ds2 merceğine h1 h3 h7 ampül falan takamassın ds2 ampül yada xenon ampül takıcaksın ben hiç o kısmı düşünmedim alırken sormuşsundur yada adam sana söylemişdir diye böyle önemli ayrıntı atlanırmı adamın illa satarken söylemesi gerekirdi.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
d2s olan mercek değil projektör. d2s xenon ampülleri eski ampüllerdir ve bul bakalım kaça bulacaksın. philips in tanesi 130 ytl. tanesi ama. e tabi senin ballastlarda yetmez kesin. cenmax ballast da alman gerekir. onunda çiftine 200 versen rahat. sana fatura patladımı 460 a..

ha ama en kotu ihtimal eğer merceklerin üzerinde d2s yazıyorsa d2s ampüllerle belki halledebilirsin. bu arada valeo nunda projektörleri var ve valeo mercekli. ama senin merceklerin valeo gibi durmuyor. iyi baktır bence.

umarım sorunun cözülür. gecmiş olsun.

zamet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
salih sen neyaptın çözdüm yazmışsın.mercek olayını? bana mail ile yolarsın ayrıntıları dimi. biliyorsun aynı sorun bende de var! :S