Astra K Ledli Arka Stop

MyOpelAstraK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar hepinize iyi forumlar,
2016 model Astra K Enjoy 1.6 CDTİ 136 hp MT6 S&S sahibiyim. Malum arka stoplar ledsiz. İnternette gezinirken denk geldim, ledli stoplar 450 TL gibi ücretle alınabiliyor. Acaba ledli arka stop alıp, kendi aracıma uyarlasam direkt Led lambalar uyum sağlar mı, yoksa ekstra dokunuşlar yapmak mı gerekir? Bilen bir arkadaş varsa fikrini almak isterim :)

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz hocam. K kasalar piyasada oldukça yeni birçok arkadaşımız henüz bu kasa araçla yeni yeni tanışıyor, burdaki en önemli konu arıza lambası yakacak mı. Bunuda satıcı bilir diye tahmin ediyorum en kötü ihtimalle riske girip denenebilir.

MyOpelAstraK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz hocam. K kasalar piyasada oldukça yeni birçok arkadaşımız henüz bu kasa araçla yeni yeni tanışıyor, burdaki en önemli konu arıza lambası yakacak mı. Bunuda satıcı bilir diye tahmin ediyorum en kötü ihtimalle riske girip denenebilir.

ön ampülleri xenonla değiştirince bile arıza lambası yakabiliyormuş, hatta bir yerde arıza lambası yaktırmayan xenon far diye satılırken rast gelmiştim. sanırım en sağlıklı bilgiyi teknik servislerden edinebiliriz gibi. ;)

Ahmtysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön ampülleri xenonla değiştirince bile arıza lambası yakabiliyormuş, hatta bir yerde arıza lambası yaktırmayan xenon far diye satılırken rast gelmiştim. sanırım en sağlıklı bilgiyi teknik servislerden edinebiliriz gibi. ;)
herhangi bir cevap aldımız mı