Opel Astra K ledli Stop laması hakkında

shadow20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.2016 enjoy plus paketli astraya sahibim.Bu modellerde ledli stop lambası malum gelmiyor.Çıkma ledli stop lambası buldum.Aracıma takmak istiyorum.Ürün uyum sağlar mı ayrıca başka parça gerkli mi kablo ampul vs. Bu konuda görüş ve önerilerinizi bekliyorum saygılar.

MyOpelAstraK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de aynı araç var ne tesadüf ben de bugün ledli lambaları inceledim excellence kasasında olan ledli lambaların maliyetine bakayım dedim ve 480-500 TL arasında tek lambaya sahip olmak mümkün. ama taktığımızda bence uyum sağlama olasılığı yüksek çünkü lambanın içerisinde ledler var ve sokete bağlandığında algılar diye düşünüyorum. ama yine deneyen birine danışmakta fayda var.

shadow20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğrumu anladım ledli parça var aracımıza uygulayabilirmiyiz komple arka stop farını değiştirmeden.Maliyet 500 lira ise yapılabilir.Benim bulduğum komple sağ sol arka stop far takımı 800 liraya verecek adam.Boşuna farlarımı değiştirmeyeyim

MyOpelAstraK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sadece düşüncemi söyledim olmayabilirde bence size yakın opel teknik servisi ile görüşüp kesin bilgi almayı deneyin. olmazsa paranız çöpe gitmesin.

shadow20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim düşünceniz için bi servise danışayım burdan sizede bilgi veririm

onuraslan2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım kullanabilirsin

Bende dinamic sport vs astra var. Kırılan arka atop yerine ledsiz olan takılmıştı hiçbir uyarı yada sorun çıkmadı. Muhtemelen soketten aldığı enerjiye bir yol ekleniyor sadece oda farın içinde gerçekleşiyordur. Yani yapılabilir gibi