Astra K Kış Lastiği İçin Jant

KaanKan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Astra K 2017 model aracıma kış lastiği için ayrıca jant almak istiyorum.
Bir önceki aracımda da aynı şekilde hem yaz lastiği hemde kış lastiği için jantlar mevcuttu, lastikleri söküp taktırmadan değişimi bizzat kendim yapıyordum.
Serviste tanesine 1500 civarı bir şey demişlerdi ki çok uçuk bir fiyat. Başka nasıl uygun şekilde jant bulabilirim.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Teneke jant takabilirsiniz yada internette uygun fiyata ikinci el jant düşürmeye çalışabilirsiniz

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastik basınç sensörü var mı jantlarda?
Varsa aldığınız sensörsüz diğer jantı takınca uyarı sistemi çalışmaz. Ayrı sensör takımı 800-900 lirayı bulabilir.

KaanKan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastik basınç sensörü var mı jantlarda?
Varsa aldığınız sensörsüz diğer jantı takınca uyarı sistemi çalışmaz. Ayrı sensör takımı 800-900 lirayı bulabilir.

Aynı şekilde dediğinizi birinden daha duymuştum ama emin olamadığım için tekrar servise sormayı düşünüyordum. Aracımda lastik basınç sensörü bulunmaktadır. O halde aynı model jant bulmam gerekecek. İstanbul civarında 2.000 TL gibi bir rakam istiyorlar 4 tanesine ama ne kadar güvenilir bilemiyorum.

ayazzaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Astra K 2017 model aracıma kış lastiği için ayrıca jant almak istiyorum.
Bir önceki aracımda da aynı şekilde hem yaz lastiği hemde kış lastiği için jantlar mevcuttu, lastikleri söküp taktırmadan değişimi bizzat kendim yapıyordum.
Serviste tanesine 1500 civarı bir şey demişlerdi ki çok uçuk bir fiyat. Başka nasıl uygun şekilde jant bulabilirim.

aracınız kaç jant onu belirtmemişsiniz fakat bende sizin gibi bir araştırma yaptım.16'' jant ve 205-55-r16 ebatlarında takım olarak 2400-2700 arası bir fiyat çıktı ortaya.continental,michelin ve brigstone satan firmaların verdiği fiyatlar bunlar.ve ESKİŞEHİR fiyatları .lakin dediğiniz gibi servisle gidip görüştüğümde banada sensör durumundan dolayı tavsiye etmiyoruz gibi şeyler söylediler.ayrıca sensörün tanesinede 400 tl fiyat verdiler.