Astra J için Kış lastiği için önerileriniz ?

Scarface1987

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.

Kış mevsimi yaklaşıyor malum. Araçta yaz lastikleri var marshall’ın.
Kış çok sert geçmiyor; ama yine de kış lastiği almak istiyorum. Ne önerirsiniz ? “17 inç astra J sport paket”

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
aracımda viking fourtech lastik kullanıyorum. yaz kış çok memnunum. hem sökme takma derdinden kurtuldum. hem de her mevsimde performansı çok güzel. sadece kış lastiği alacaksanız eğer çok kar olmayan bir yerde fiyatı uygun bir lastik tercih edebilirsiniz. petlas ta kullandım ilk 3-4 sene çok iyi sonrasında zaten dişleri olsa bile lastik belli ediyor ömrüm 5-6 sene benim diye.

• Beğen
Tepkiler: Scarface1987

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Abdullah bey Diyarbakır'da yaşıyorsanız 4 mevsim denilen lastikler işinizi görecektir veya Petlas, snowmaster markalarından veya buna muadil uygun fiyatlı ürünlerden tercih edebilirsiniz. Ancak Diyarbakır dışında kar fazla yağan bir ilde yaşıyorsanız veya bu illere seyahat planlarınız vs oluyorsa kaliteyi bir tık daha artırabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Scarface1987

Scarface1987

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
Öncelikle teşekkür ederim. Riken lastiklerini önerdiler. Fiyatı uygun görünüyor; ancak ucuz etin yahnisi meselesi gibi olmasından da çekiniyorum açıkçası. Kullanan ya da duyan var mıdır Riken markasını ?

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sömestr tatilinde bir hafta için bilecik tarafına gideceğim. Her sene yaz lastikleri ile gidiyordum. Bir kere de emanet kış lastikleri ile gitmiştim. Bu sene kendim kış lastiği alayim dedim. Tabi ki çıkma olacak. Bir satıcı da 2 adet kormoran ve 2 adet windforce buldum. Bir diger satıcı da 4 adet petlas buldum. Ikiside 2017 üretim tarihli. Petlas montaj dahil 750 tl pahalı. Hangisini önerirsiniz

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
2017 tarihli bir lastik zaten yıl bazında kullanım ömrünü tamamlamış demektir. rafta dahi dursa 5-6 yıl içinde lastik özelliği plastik özelliğine dönüşüyor. mümkünse 2020 tarihli bir lastik edinin. eğer denk gelirse kar buz olan bir zeminde bir sefer bile aracı yolda tutsa her şeye değer. daha az ücret ile işe yaramayacak bir lastik edinmeniz aslında kendi güvenliğiniz için risk.

• Beğen
Tepkiler: cagatay16 ve Guven